Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за крушки Н1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за крушки Н1

    Решил на слагам ксенон на фаровете за мъгла. Обаче като видях крушките ми се сториха доста малки. Въпроса ми е има ли разлика в Н1 за къси и Н1 за мъгла. Понеже на късите съм с Н7 и в сравнение с Н1 на халогенките, Н1 са ми доста по-малки от Н7. На бравото бях с Н1 на късите и доколкото си спомням май бяха по-големи от тези Н1 на халогенките на ситроена.
    Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

    #2
    Стандартни са крушките, нали в това е смисъла от означенията.
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      Моите H1 на късите бяха по-къси от тези H1 на ксенона който сложих. Незнам защо е така.

      Коментар


        #4
        възможно е да има разлика в техническите размери , формата на балона и други, но цокъла и мястото на което се намира жичката вътре в балона са строго фиксирани и еднакви за всички H1

        Коментар


          #5
          Ето я колко е голяма. И вашите ли са такива.
          Прикачени файлове
          Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

          Коментар


            #6
            ксеноновата крушка е по-дълга от стандартната така че премери с нещо да не стане грешка
            2015 Renault Megane Expression GT
            2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
            Всичко за FIAT Bravo 2007

            Коментар


              #7
              Ксеноновата май беше някъде към 45-48мм в дължина, не помня точно но беше доста по-дълга от халогенната. Отделно че при мен се получи така, че диаметъра на балона на ксеноновата крушка беше 9.1мм, а на халогенната 8.5мм и не успях да я прокарам през процепа без да пиля ламаринките на фара.
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар

              Working...
              X