Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво е това до лампата на тавана?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Владимир Митков Стоянов написа:
    тои работи ама не е в мен защотот колата до скоро беше в гърция маика ми я караше и ключа остана в нея само ме интересува дали мога някъде да си направя такаъв ключ защото на моя има една гумичка на копчето за централното която е изгнила от използване и не винаги успява да се натисне копчето
    хах, ами да направиш малко трудно ... схемата няма да е много проста за изпълнение и програмиране :Dно друг е въпроса дали може да се купи от някъде такъв ключ и да се настрои на конкретната честота ... дано някой колега може да ти помогне тук

    Коментар


      #17
      FiFo написа:
      Правилно, колата няма фабрична аларма, а този сензор е само за управление на централното.Попринцип би трябвало при закупуването на колата да са ти дали дистанционни ( като за аларма ) които да командват централното.
      Ами моята кола я купих с аларма.Не съм сигурен дали е фабричната,но има и работи.При закупуването получих само 1 ключ за колата и един малък , който поне 2-3 месеца се чудих за какво служи.Оказа се ,че е за алармата.Дистанционно нямам, а и не знам дали може да се прави такова.Датчици за алармата има на плафона.Според вас може ли само дистанционно да се направи ?Чувал съм ,че може , но още не съм говорил с майстор.

      Коментар


        #18
        100% съм сигурен че може защото един приятел си купи една вектра и има аларма но няма абсолчтно никакви дистанционни само ключето за изклчючване имаше и по алармата му направиха дистанцонни някъде в софия но не знам точно къде поразпитаи по фирмите за аларми или в интернет мисля че ще намериш
        Fiat Punto 1.2 75 ELX-Forever
        Alfa Romeo 146 1.9 JTD
        Fiat Bravo 1.6 16v SX-Ex
        Alfa Romeo 155 2.0 8V

        Коментар


          #19
          MrElectro написа:
          Според вас може ли само дистанционно да се направи ?Чувал съм ,че може , но още не съм говорил с майстор.
          Може да се направи дистанционно без проблем.зависи каква ти е алармата.на мен са ми правили дистанционно в сервиза на МАК на бул.България ( след билла-та в дясно ).но там май прават само за алармите МАК.но може да се пита.
          Fiat Uno 1.1 60SX 92г.
          Fiat Bravo 1.9 TD100 97г.
          VW Passat 1,9 TDI P.D. 2000г.
          VW Caddy 1,6 BiFuel 2012г.

          Коментар

          Working...
          X