Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имате ли термометър в колата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Имате ли термометър в колата

    Имате ли термометри в колите си които са без климатроник разбира се и кой каде го е сложил
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    #2
    е точно в раната бръкна най ме е яд че в бравока няма оригинален термометър.а на въпроса-бях сложил някакъв ама нещо не ми допадна и го махнах.
    Renault Laguna 1,9 dci 2002

    Коментар


      #3
      Пробвах 2 термометъра единият е бял не пасна добре а другият пасна но не мери вярно слагам го в пепелника защото не го ползвам и исползвам лампата му да осветява нощо време .
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #4
        термометър

        аз имам един от Конрад и има 2 температури вътрешна и външна и часовник с едно копче се сменят и 3 те за сега мери точно само вечер не свети и не се вижда за през деня е добре
        КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
        Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
        http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

        Коментар


          #5
          Монтирах като този от снимката. Струва около 5 лв. Същият е като този, за който обяснява Ключар-я. Разположил съм го до ръчната спирачка, а датчика сложих на колоната между двете панти за задната врата. Обаче не мери вярно и се чудя къде да го преместя.
          Прикачени файлове
          Space Star 1.9 DID

          Коментар


            #6
            И аз имам като този на снимката, голям боклук! Сложих датчика за външната температура на тавана над шофиорксата врата но мсиля че това беше грешка... дайте съвет за по сполучлива ’’играчка’’
            Brava 103HP
            ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

            Коментар


              #7
              miro2177 написа:
              И аз имам като този на снимката, голям боклук! Сложих датчика за външната температура на тавана над шофиорксата врата но мсиля че това беше грешка... дайте съвет за по сполучлива ’’играчка’’
              Според мен е добър. Само трябва да се измисли подходящо място за датчика, където той да е изложен директно на въздуха. На Опел Астра е сложен оригинално на предната броня и мери точно. Но аз нямам идея как да го прекарам до там, а освен това и кабела не е толкова дълъг!
              Space Star 1.9 DID

              Коментар


                #8
                и аз ползвам подобен но също имам проблем с точността, бях сложил датчика на средната колона, получава се малко свободно място когато се затвори вратата но не показваше точно .... сега съм го преместил над моторчето за чистачките под отворите от където парното засмуква външен въздух но се влияе много от температурата на двигателя в спряло положение и започнах да си мисля скоро време да го изхвърля защото ме изнервя ....позволявам си да цитирам колегата miro2177 : дайте съвет за по сполучлива ’’играчка’’ Smile
                Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

                Коментар


                  #9
                  По принцип мен външната температура не ме интересува много,оригинално датчика е сложен под огледалото шофьора .Атози на снимката не е читав аз имам 2 от конрад с вътрешна и външна но за дето съм го сложил в пепелника и не мери точно вътре.А и няма светлина на дисплея.Абе поне това е един от минусите на нашите коли че нямат серийно термометри а само които са климатроник.Незнам дали има начин да се искара платката от термометара да се прекарат дачиците и показанията от дисплея да ги показва касетофона ,ако някой разгадае подобна схема миля че много хора от форума ще саму благодарни.
                  FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                  Коментар


                    #10
                    Не го ли коментирахме вече този въпрос?ТУК и ТУК...Тези теми ги намерих на първо питане, сигурно има и още
                    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                    Коментар

                    Working...
                    X