Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Osram NightBraker - ИМА ГИ!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Май имам свичко под ръка. получих даже и схема мерси

    Коментар


      Колеги, изчетох цялата тема и мисля да си взема едни Nightbraker-и. Само не ми стана ясно колко волта трябва да доставя на крушката, тъй като и аз ще правя интервенцията с релетата?Говоря за напрежението между двете клеми на крушката?
      Fiat Punto 1.2 ELX (7л-10л/100)

      Коментар


        kistbam написа:
        Колеги, изчетох цялата тема и мисля да си взема едни Nightbraker-и.
        Недей. Моите изгоряха едната след 2 месеца, другата след 3.Преди тях, и след тях карам с китайски някакви, сини, и нямам грижи. Светят точно толкова силно, и не горят.На дългите ми са от както съм взел колата (тогава ги сложих). Китайците светят с години. Карам постоянно на фарове.Относно напрежението - колкото си дава колата - 12 В (13-13.5 всъщност). Нямаш нужда от повишаване или намаляване.

        Коментар


          Пресни цени за Найт Брейкър плюс:H1 - комплект - 24,90H4 - комплект - 28H7 - комплект - 38,20А сигурни ли сте, че тия Алфа Лайт са вносителите?Защото винаги нямат наличност. Винаги ами днес нямаме толкова бройки след 2 дни ще има.Ето днес пак за Н7 има само една бройка!Ако това са вносителите нямам думи...
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            Май не са вносители а са дистрибутори, като работят на много ниски цени. Някъде мернах етикет на Осрам, че на друго място и друга фирма е вносител. Ще погледна утре етикета и ще кажа. В момента в Метро има промоция на найт-брейкър - 9 лв/бр H7 или H1 май беше.

            Коментар


              Има ли някой колега който пазарува в Метро да ми вземе 2 Найтбрейкъра Н1 , че на-евтино ги намирам по 12-13 лв.
              Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
              Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
              Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

              Коментар


                Е днес минах през Метро... В момента цената там на Найтбрейкър плюс H1 е 10,79 лв. с ДДС.
                ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                Коментар


                  Тези крушки намират ли се из хасковска област ? и Къде ?
                  >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                  Коментар


                    Колеги, преди малко ходих до Метро да си купя въпросните крушки и нали ми е мерак :D монтирах само от дясната страна, понеже в ляво ми пречи въдуховода, а и в тъмното не е удобно.... исках да сравня със старите които имах... личното ми мнение е - НЕ останах очарован и не намирам огромна разлика, ходих на тъмно място да светя, но не съм толкова доволен от очакваното. На късите съм с ксенон 5000К. Само едната крушка разпечатах и даже се двуомя дали да не ги продам на някой колега който има мерак.

                    Коментар


                      blistera написа:
                      Колеги, преди малко ходих до Метро да си купя въпросните крушки и нали ми е мерак :D монтирах само от дясната страна, понеже в ляво ми пречи въдуховода, а и в тъмното не е удобно.... исках да сравня със старите които имах... личното ми мнение е - НЕ останах очарован и не намирам огромна разлика, ходих на тъмно място да светя, но не съм толкова доволен от очакваното. На късите съм с ксенон 5000К. Само едната крушка разпечатах и даже се двуомя дали да не ги продам на някой колега който има мерак.
                      На дългите ли ги слага? Аз по принцип искам такива . Ако дойдеш утре на срещата може да стигнем до сделка
                      Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                      Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                      Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                      Коментар


                        Двете крушки нямат нищо общо, едната е ксенон а другата халоген и нямат сравнение. Сравни обаче обикновена с найт брейкър и ще видиш, че има разлика и то не малка. Снощи си купих от метро Н7 за по 17лв на парче.

                        Коментар


                          Колеги, за дългите светлини имах впредвид, монтирах само едната Osram NightBraker Plus, а другата си е старата , на магистрала не съм излизал, но не останах впечатлен от разлика(на дълги)....

                          Коментар


                            Може да тествате това http://www.autobulbsdirect.co.uk/H1-...12258xvb1/prd/
                            Fiat Brava 1.8 16V GT

                            Коментар

                            Working...
                            X