Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обзаведохме се с ксенони а резервни крушки?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Обзаведохме се с ксенони а резервни крушки?

    Колеги хубаво се обзаведохме с ксенони, а какво правим ако изгори някоя крушка? Аз мисля да си поръчам 2 резервни да имам! Има ли желаещи да се присъединят?
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    #2
    Ще помисля по въпроса, но си мислех за оригинални крушки.

    Коментар


      #3
      doofiat написа:
      Ще помисля по въпроса, но си мислех за оригинални крушки.
      евентуално откъде?
      2015 Renault Megane Expression GT
      2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
      Всичко за FIAT Bravo 2007

      Коментар


        #4
        sev написа:
        doofiat написа:
        Ще помисля по въпроса, но си мислех за оригинални крушки.
        евентуално откъде?
        Ами евентуално от ТУК.Обаче ако сте сериозни в намерението си да дадете почти 300лв за крушка, казвайте по какви маршрути се движите, щото може и да е заразно
        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

        Коментар


          #5
          http://xenon.quickprint-bg.eu/Ще почакам няколко години да изгори, тогава може и по 10лв да са
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            Ако не държите да са Philips, предлагам D2R и D2S на GE - 159лв./бр.

            Коментар


              #7
              Ехоооо, какви са тези цени на крушки от порядъка на 300 лв. Тук са по 100 лв. http://www.xenonbg.net/index.php?Gro...гинални са по 50 лв.П.С. Освен това проверих, че при повечето електричари има ксенонови крушки.

              Коментар


                #8
                оптолкова пари не давамаз за комплекта дадох 110 лева все пак :D при нашите хора, крушките са по 20 лева парчето
                2015 Renault Megane Expression GT
                2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                Всичко за FIAT Bravo 2007

                Коментар


                  #9
                  doofiat написа:
                  Ехоооо, какви са тези цени на крушки от порядъка на 300 лв. Тук са по 100 лв. http://www.xenonbg.net/index.php?Gro...гинални са по 50 лв.
                  Ми нали говориш за оригинални - Philips, Hella - все в г.з.Цената си е около 300лв и това е от много време.И проблема не е в Инес Ауто, просто са си толкова.Във всеки магазин на Philips Automotive ще се убедиш.Но е лудост, определено.А какво е оригиналното на крушките от сайта дето си дал?Из форумите е пълно с оферти на инсталатори на такива крушки и китове.Просто нормални no name крушки на нормални цени.Нищо кой знае колко атрактивно, има ги навсякъде.
                  I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                  Коментар


                    #10
                    Mindzu написа:
                    Ако не държите да са Philips, предлагам D2R и D2S на GE - 159лв./бр.
                    Да предлагаш D2R и D2S за цокъл H1 е малко ... така... как да кажа.... като да предлагаш таратор направен от антифриз и камъчета....

                    Коментар


                      #11
                      Re: Обзаведохме се с ксенони а резервни крушки?

                      rustson написа:
                      Колеги хубаво се обзаведохме с ксенони, а какво правим ако изгори някоя крушка? Аз мисля да си поръчам 2 резервни да имам! Има ли желаещи да се присъединят?
                      Ами то е ясно, че ще потрябват резервни и аз затова си поръчах още преди 7...8 дена.Ще ги взема от тукhttp://xenon.quickprint-bg.eu/ но след месец чак.

                      Коментар


                        #12
                        ogi28b написа:
                        Mindzu написа:
                        Ако не държите да са Philips, предлагам D2R и D2S на GE - 159лв./бр.
                        Да предлагаш D2R и D2S за цокъл H1 е малко ... така... как да кажа.... като да предлагаш таратор направен от антифриз и камъчета....
                        Ами не съм сигурна за цокъла, но утре ще погледна и ще ти кажа с точност. Все пак ги продаваме на складови цени - основен вносител за Б-я. ОМV зареждат от нас.

                        Коментар


                          #13
                          Re: Обзаведохме се с ксенони а резервни крушки?

                          1115 написа:
                          rustson написа:
                          Колеги хубаво се обзаведохме с ксенони, а какво правим ако изгори някоя крушка? Аз мисля да си поръчам 2 резервни да имам! Има ли желаещи да се присъединят?
                          Ами то е ясно, че ще потрябват резервни и аз затова си поръчах още преди 7...8 дена.Ще ги взема от тукhttp://xenon.quickprint-bg.eu/ но след месец чак.
                          В този сайт цена от 30 лв./бр. е без конкуренция в България.

                          Коментар


                            #14
                            Надявам се нещата, които продават да правят по-добро впечатление от сайта им...За контакти:
                            търтей ет гювеч бгабв дот бгкюмейл дот ком
                            Все вдъхващи доверие и престиж контакти.Не, не че се заяждам, но си мислех че времето на сергиите и ламаринените кафета отмина.Май просто се виртуализираха :D
                            I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

                            Коментар


                              #15
                              D2S и D2R са цоклите на заводски ксенонов фар. Съответно първото е ако е прожекторен тип, второто - ако е рефлекторен тип. Така че колегите които търсят лампи за заводските си ксенони, могат да закупят от Mindzu, ако офертата им харесва. Специално Браво/а/Мареа са с цокъл H1, а не D2S/R

                              Коментар

                              Working...
                              X