Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за задните фабрични колони на Марея.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за задните фабрични колони на Марея.

    Искам да попитам колегите къде точно седят тези колони- във вратите ли в багажника ли (за комбито) защото мисля да си сложа отзад, но нямам предвидено място а кората под стъклото няма да я срежа просто абсурд.Но ако има вариант да сменя на задните врати корите с такива с място за колони - ОК. Ако пък и някой колега даде снимки цена няма да има

    #2
    Като отвориш петата врата(на комбито),погледни в ляво и дясно-на панелите на нивото на стоповете има едни капачета на дупки,това е мястото за задните тонколони.Ако имаш късмет,ще има и кабели за колоните прекарани до там.Капачетата са на щипки,леко подпираш с отвертката и се вадят.
    Ex FIAT MAREA 1.9TD100 WEEKEND ELX '98
    FIAT PUNTO 1.2 75hp ELX'96

    Коментар


      #3
      Със седан съм

      Коментар


        #4
        до колоните от 2те страни се намират...сега ме е домързяло ама ще ти ги снимам ,ако някой не ме изпревари
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар


          #5
          Ето тук, но мястото е много "плитко" и не става за монтаж на по-сериозни говорители. Затова се прави като на втората снимка или нещо подобно
          Прикачени файлове
          Fiat Marea 1.8i 16V
          Fiat Tipo 1.4i 8V
          Fiat Punto 1.6i 8V
          www.italauto-bg.net/forum/

          Коментар


            #6
            Благодаря колеги, а няма на някоя модификация колони в задните врати, та да сменя кората на вратата само и да си пусна кабели?

            Коментар


              #7
              HLX е с такава с колони - бях ти казал,че ще снимам ама...се засичам с баща ми се по тъмно.
              Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
              Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
              Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

              Коментар


                #8
                Това е достатъчно инфо колега. Благодаря ти.

                Коментар

                Working...
                X