Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Едни нещица на предното стъкло

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Едни нещица на предното стъкло

    Значи колеги от както съм взел колата все се чудя какво е това чудо.В началото си мислих че са някакъв вид пищялки понеже колата ми е с преходник(адаптор) за обикновен касетофон и си мислих че в италия е имала някакво хубаво CD и тези пищялки са допълнителни.Обаче баща ми си взе съвсем скоро Вектра Б която има същите джиджавки в горния ъгъл на предното стъкло.На него му казали че това дило някакви датчици чрез които колата се заключвала от ключа,демек ключа му има копченца за управление на централното.На мен не ми се вярва да е това което казва тои та затова ви питам вас.п.п. Извинявам се за качеството на снимките но едва тази вечер успях да ги снимам със светкавица и не се получи добре.Ако никои неможе да каже какво е това от снимките обещавам да направя по хубави снимки.
    Прикачени файлове
    кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

    #2
    Ако съдим по лепенката: това е логото на газови системи ’’BRC’’ . Наи лесно като развиеш капачето ще разбереш за кво става въпрос.
    Fiat Punto 1.7td ELX Alfa Romeo 33 /1.3 vl
    ( Association of Drivers Against Daytime Running Lights - Bulgaria ) --- http://dadrl.hit.bg/

    Коментар


      #3
      Milen’ko_Punto написа:
      Ако съдим по лепенката: това е логото на газови системи ’’BRC’’ . Наи лесно като развиеш капачето ще разбереш за кво става въпрос.
      Колега питам за малките черни нещица в ъгъла на стъклото.Отстрани до лепенката :D .Маи опуснах да кажа че ги има в двата горни ъгъла на предното стъкло.
      кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

      Коментар


        #4
        Oбемните датчици на алармата са това.

        Коментар


          #5
          Strabex написа:
          Oбемните датчици на алармата са това.
          Точно така
          BMW E90 320D
          ех. FIAT COUPE 2.0 16V
          ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
          ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

          Коментар


            #6
            Strabex написа:
            Oбемните датчици на алармата са това.
            Сигурен ли си че е това колега?
            кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

            Коментар


              #7
              rercho написа:
              Strabex написа:
              Oбемните датчици на алармата са това.
              Сигурен ли си че е това колега?
              Абсолютно.

              Коментар


                #8
                За малките неща , наистина са датчици на алармата , или за обем или за движение. При мен е второто.
                Fiat Punto 1.7td ELX Alfa Romeo 33 /1.3 vl
                ( Association of Drivers Against Daytime Running Lights - Bulgaria ) --- http://dadrl.hit.bg/

                Коментар


                  #9
                  ilkor написа:
                  rercho написа:
                  Strabex написа:
                  Oбемните датчици на алармата са това.
                  Сигурен ли си че е това колега?
                  Абсолютно.
                  това е
                  Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                  Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                  Коментар


                    #10
                    ама това за оригиналната аларма ли е?
                    кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

                    Коментар


                      #11
                      тъй вярно

                      Коментар


                        #12
                        Аз продължавам да питам Тази оригинална аларма се управлява от копче върху ключа нали?Или от оделно нистанционо ?И понеже се подразбира че аз нямам нито едно от двете може ли да се направи нещо по въпроса с тази аларма?
                        кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

                        Коментар


                          #13
                          Може - да се изхвърли.Вариант е да намериш кадърни специалисти, които да ти монтират истинска аларма + централно и да включат към датчиците на алармата и твоите обемни.
                          Steliyan's Life!
                          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                          Коментар

                          Working...
                          X