Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с смяна на крушка

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с смяна на крушка

    Та на пунтото ми изгоря крушката за късите и днес да си я сменя ама ми падна скобата и от там мъки не мога да поставя скобата както е била преди ,а миналата година си ги сменях крушките и сега не си спомням как ги поставих преди...единия фар ми е хелла и там лесно ,ама на тоя не мъки и на тоз студ ръцете ми замръзват и за 10 минути яко нерви...Та скобата е като на снимката...някой да ми подскаже как се захваща тая скоба ? Като при халогените ли е ? (макар че и там забравих как беше захващането) Фара е двусекционнен марката не съм я запомнил....
    Прикачени файлове
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    #2
    трябва да имаш едно чопче под което да подпъхнеш телчето и още две срущуположни чопчета /като кукички/ под които се подпъхват ушичките на телчето баси обяснението ама не мога по добре :D
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      не то си е мн добро...и аз дотам се сетих че е така ама не в тва чопче му е доста трудно да влезне на скобата.От ляво дясно настрани и не иска да влезне хубаво и все изкача...Та чалъма какъф е да се мушне?На тоя студ мразя да ровъчкам нещо,отделно на тва пунто при капачката на фаровете е я въздуховода я кабелите и остава мн малко място да пипаш...
      Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
      Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
      Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

      Коментар


        #4
        Чалъма се оказа сваляне на фара,фасонката на късите и 2та свободни края на скобата с клещи се отвориха -промушиха се през отворчетата напасна се да се затваря без да шава мн мн скобата - пак с клещите и сглобяване.Работа за 20 минутки като цяло,ама нали искам по лесния начин без разглабяне....
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар

        Working...
        X