Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Фабричното радио Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Фабричното радио Мареа

    Виждам че фабричното ми радио на мареата има някаква опция за телефон някой може ли да ми разясни за какво става въпрос и ще съм много благодарен ако се намери опътвана на нашенски език че 1 седмица ми трябваше да си настроя часовника.Предватително благодаря.


    r_osen@yahoo.com

    #2
    Снимай го тоя с опцията за телефон че несъм виждал такъв модел до сега.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      Re: Фабричното радио Мареа

      rosenmvr написа:
      Виждам че фабричното ми радио на мареата има някаква опция за телефон някой може ли да ми разясни за какво става въпрос и ще съм много благодарен ако се намери опътвана на нашенски език че 1 седмица ми трябваше да си настроя часовника.Предватително благодаря.
      Опцията за телефон е - ако имаш приставка (примерно блутут за кола на Парот) да ти изключва автоматично музиката и да ти пуска на говорителите звука на блутута. Оригиналното фиатско решение мисля, че е с кабелаци.
      Steliyan's Life!
      FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

      Коментар


        #4
        дайте някаква схема на връзване на тия кабеляци или блутут все пак това си е газарика.Има ли някои тук в форума които го е направил.


        r_osen@yahoo.com

        Коментар


          #5
          Като си свалиш кас’тофона - обикновено има 1 вход, който стои празен - това е входа за конкретната гъзарийка. В Parrot китовете се продава точната букса - направо си включваш и всичко е ок. За кабеляците - телефона трябва да поддържа хендсфри подобно на тези на нокиа, а не стандартните дето са микрофон + слушалка. Най-евтиния кит на Parrot дето си струва е 300 кинта, има един по-евтин, но не бих си разковал таблото заради него. Иначе гъзарийката е тотална - особено ако се возиш с жената и ти звънне либовницата ...
          Steliyan's Life!
          FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

          Коментар


            #6
            jenshen73 написа:
            Като си свалиш кас’тофона - обикновено има 1 вход, който стои празен - това е входа за конкретната гъзарийка. В Parrot китовете се продава точната букса - направо си включваш и всичко е ок. За кабеляците - телефона трябва да поддържа хендсфри подобно на тези на нокиа, а не стандартните дето са микрофон + слушалка. Най-евтиния кит на Parrot дето си струва е 300 кинта, има един по-евтин, но не бих си разковал таблото заради него. Иначе гъзарийката е тотална - особено ако се возиш с жената и ти звънне либовницата ...
            За тези пари има доста други неща които бих променил преди да сложа тоя кит а относно жената си ужасно прав.


            r_osen@yahoo.com

            Коментар


              #7
              Re: Фабричното радио Мареа

              rosenmvr написа:
              Виждам че фабричното ми радио на мареата има някаква опция за телефон някой може ли да ми разясни за какво става въпрос и ще съм много благодарен ако се намери опътвана на нашенски език че 1 седмица ми трябваше да си настроя часовника.Предватително благодаря.
              Би трябвало дa e тaka: http://www.fiatbravoclub.nl/forum/in...howtopic=10759 :D
              fiat marea 2,4 (TD125)

              Коментар

              Working...
              X