Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква е мощността на оригиналния касетофон на бравата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Каква е мощността на оригиналния касетофон на бравата

    Касетофона е 182 М и искам отзад да си сложа елипси 6’*9’ с мощност 40W. Ще станат ли? Честита Коледа!!!
    Brava 100 16V '99

    #2
    Re: каква е мощността на оригиналния касетофон на бравата

    batinkata написа:
    касетофона е 182 М и искам отзад да си сложа елипси 6’*9’ с мощност 40W. Ще станат ли? Чстита Коледа!!!
    Този касетофон е двуканален колега. Нищо няма да постигнеш. Честита коледа и весели празници на всички съфорумци
    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

    Коментар


      #3
      Re: каква е мощността на оригиналния касетофон на бравата

      noriaga написа:
      batinkata написа:
      касетофона е 182 М и искам отзад да си сложа елипси 6’*9’ с мощност 40W. Ще станат ли? Чстита Коледа!!!
      Този касетофон е двуканален колега. Нищо няма да постигнеш. Честита коледа и весели празници на всички съфорумци
      ами като е двуканален защо има кабели с букси и отзад, това не значи ли че е 4-канален
      Brava 100 16V '99

      Коментар


        #4
        Re: каква е мощността на оригиналния касетофон на бравата

        batinkata написа:
        noriaga написа:
        batinkata написа:
        касетофона е 182 М и искам отзад да си сложа елипси 6’*9’ с мощност 40W. Ще станат ли? Чстита Коледа!!!
        Този касетофон е двуканален колега. Нищо няма да постигнеш. Честита коледа и весели празници на всички съфорумци
        ами като е двуканален защо има кабели с букси и отзад, това не значи ли че е 4-канален
        Не. Просто си имаш прекарани кабели. Ако не вярваш в думите ми, включи един говорител отзад и ще се убедиш
        Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

        Коментар


          #5
          Re: каква е мощността на оригиналния касетофон на бравата

          batinkata написа:
          касетофона е 182 М и искам отзад да си сложа елипси 6’*9’ с мощност 40W. Ще станат ли? Чстита Коледа!!!
          По 15 W на канал е ...

          Коментар


            #6
            Re: каква е мощността на оригиналния касетофон на бравата

            batinkata написа:
            касетофона е 182 М и искам отзад да си сложа елипси 6’*9’ с мощност 40W. Ще станат ли? Чстита Коледа!!!
            Всъщност не съм сигурен дали е 182 М затова качвам снимка да го видите и да ми кажете
            Прикачени файлове
            Brava 100 16V '99

            Коментар


              #7
              касетофон

              може да си изтеглите това тук има всичко за касетофоните на ФИАТhttp://halny.tatrynet.pl/bbm/pliki/I...0d0e92d5a69037
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                #8
                да, този касетофон е модел 182 М

                Коментар


                  #9
                  Не съм сигурен дали го водят 2 канален но на практика е 4 канален (отварял съм го и съм видял и пробвал) т.е. 4х7W или 2x15W но едва ли ще ти спигнат щом си взел такива елипси ще искаш нещо по сериозно.
                  ex. Fiat Marea 1.6 16 - 1999
                  Mazda 6 2.0 Petrol GY 2006

                  Коментар


                    #10
                    BobyK написа:
                    Не съм сигурен дали го водят 2 канален но на практика е 4 канален (отварял съм го и съм видял и пробвал) т.е. 4х7W или 2x15W но едва ли ще ти спигнат щом си взел такива елипси ще искаш нещо по сериозно.
                    тук в тази инструкция пише друго нещо ако става въпрос за същия касетофон де но пише "М2" каквото и да значи това
                    Прикачени файлове
                    Brava 100 16V '99

                    Коментар


                      #11
                      Това в инструкцията не е същият касетофон
                      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                      Коментар


                        #12
                        koлега махай го тоя боклук и слагай една МP3 и е вярно, че е двуканален аз, като взех колата сложих едни елипси отзад и никакъв звук та се наложи да ги свързвам със предните пусках едни кабели до отзад и ми писна отидох до Техномаркет и си взех една MP3 Панасоник за 169 лв. и си реших проблема сега съм сложил още 2 тонколони имам вече 6 и не ми се слиза от колата, като пусна музиката само техно до дупка.

                        Коментар

                        Working...
                        X