Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за избор на елипси 5х7 за вратите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ за избор на елипси 5х7 за вратите

    Колеги тъй като няма голям избор за говорители 5х7 си харесах ето тези (тъй като са ми малко ограничени финансите). Дали ще са по-добри от фабричните и кой от двата модела е по-добър Alpine или Lanzar - Ето ги и моделчетатаhttp://k99bg.com/Default.asp?Operati...NZAR%20VX573И тия Alpine нещо подозрително ниска цена ми се струва
    Fiat Brava 1.4 97

    #2
    Hertz ECX-570 е твоя модел говорители ... 105 лв. За други няма смисъл да говорим ...

    Коментар


      #3
      105лв ми идват повече, щото мисля и елипси за отзад да зимам. А й в предишна тема колегата Rokambol беше писал, че хич не е очарован от звука точно на тези Hertz. За сега съм се спрял на Alpine мисля, че са добра оферта и са почти 50 кинта по евтини от hertz-a
      Fiat Brava 1.4 97

      Коментар


        #4
        lunafiatik написа:
        105лв ми идват повече, щото мисля и елипси за отзад да зимам. А й в предишна тема колегата Rokambol беше писал, че хич не е очарован от звука точно на тези Hertz. За сега съм се спрял на Alpine мисля, че са добра оферта и са почти 50 кинта по евтини от hertz-a
        За мен пък са най-добрите от този размер. Всеки си има различен вкус, разбира се. Препоръчвам ти да идеш в магазин, където има по-голям избор и на място да преслушаш всички модели, за които се колебаеш. Ще ти стане ясно кои са твоите колони.

        Коментар

        Working...
        X