Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Светна ми лампата на Airbag-а

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Светна ми лампата на Airbag-а

    Значи пребирам се сега къв вкъщи паля колата всички лампи изгасват аз потеглям и изведнъж лампата на Airbag-а ми свена.Веднага изгасих колата и я запалих на ново обаче лампата отново севтна след като изгасна.Това се повтаря всеки път като запаля колата.Кажете кво да правя и какво да погледна?
    кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

    #2
    Re: Светна ми лампата на Airbag-а

    rercho написа:
    Значи пребирам се сега къв вкъщи паля колата всички лампи изгасват аз потеглям и изведнъж лампата на Airbag-а ми свена.Веднага изгасих колата и я запалих на ново обаче лампата отново севтна след като изгасна.Това се повтаря всеки път като запаля колата.Кажете кво да правя и какво да погледна?
    Ще трябва да отидеш на комп. тест - там ще изтрият грешката и ако се появи отново, значи причината не е отстранена и трябва да се търси - ако скоро си чистил колата, възможно е да си бутнал някой връзка под седалката!

    Коментар


      #3
      няма бе бате спрях на паркинга на билата и лампата не светеше.Пазарувах в била и излизам.Качвам се паля изгасва аз тръгвам и тя светва.Гася колата ,паля пак и тя пак си светва след огасването след стартирането на колата.малко се пообърках ама доно ме разберете.
      кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

      Коментар


        #4
        На Мареа-та е така даваш на контакт гасант проверките палиш светва за ърбега и гасне.Тоест май след палене е проверката за ърбега
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар


          #5
          nasty написа:
          На Мареа-та е така даваш на контакт гасант проверките палиш светва за ърбега и гасне.Тоест май след палене е проверката за ърбега
          Абе тя моита като запаля си гасне,но сле секунда светва и си стои така докато огася колата.Аиде бе хора помогнете че се притеснявам и ме е яд като я гледам как свети.
          кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

          Коментар


            #6
            Значи си за диагностика
            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

            Коментар


              #7
              nasty написа:
              Значи си за диагностика
              Батенце то тва е ясно ама се надявах някои да даде някъв съвет нещо да погледна ,а не след кат ида на диагностика и пак да светне
              кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

              Коментар


                #8
                Пф и на мен ми става така само, че колата пали и лампата след това не изгасва.. утре ще пробвам да спра акомулатора и след това да го включа .. а дано да е изтрило грешката хаха на Опел вектра поне е така ...

                Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                ex:Opel Kadett 1.3
                ex:Fiat 125p
                ex:Москвич 412

                Коментар


                  #9
                  Колега тва с акумолатора го пробвах вече и нищо не се получи.Незнам освен да има значение колко време се седи с откъчени клеми щото аз ги откачих за съвсем малко.
                  кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

                  Коментар


                    #10
                    От Airbag грешките не се трият с откачане на акумулатора. Освен ако не е моментно ошашкване, имал съм такъв случаи. Светва лампата а при диагностика грешка няма, тогава ще изгасне с откачане на акумулатора, в всеки друг случай няма да загасне. Варианта е диагностика и отстраняване на проблема.
                    LANCIA Dedra 1.6 835A1.000

                    Коментар


                      #11
                      Milen_z написа:
                      От Airbag грешките не се трият с откачане на акумулатора. Освен ако не е моментно ошашкване, имал съм такъв случаи. Светва лампата а при диагностика грешка няма, тогава ще изгасне с откачане на акумулатора, в всеки друг случай няма да загасне. Варианта е диагностика и отстраняване на проблема.
                      Еми значи така ще е щом трябва.

                      Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                      ex:Opel Kadett 1.3
                      ex:Fiat 125p
                      ex:Москвич 412

                      Коментар

                      Working...
                      X