Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за монтаж на CD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за монтаж на CD

    Здравейте колеги, купих си едно CD втора ръка и вчера от нетърпение го вързах и тръгна. Но работи само ако съм на контакт. Как да го вържа, че да работи и без да се налага да съм на контакт? Четох, че трябва да вържа жълтата и червената на касетофона заедно, ама как точно? Жълтата с червената или червената с жълтата. Ето как са ми жиците отзад на CD-то
    Прикачени файлове
    Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

    #2
    Не си спомням точно но ще ти го кажа по спомен.Реже червения и жълтия кабел.Червения които идва от буксата го връзваш с жълтия които влиза в касетофона.Другите два ги изолираш.За всеки случаи след малко ще сляза до колата и ще ти пиша точно как даже и снимка ще видя да направя
    кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

    Коментар


      #3
      значи както ти казах малко съм ги пообъркал.Червения не го прекъсваш а само го оголваш и към него овиваш жълтия които отива в касетофона.Другия краи на жълрия изолираш.Ша сложа и снимка ама моито си е фабрично направено със малки клемички и аз мога да си ги разменя.При теб е същото само че ти ша режеш и овиваш с тиксо :D тънката червена жичка която е свързана със затапения жълт кабел ми е за антената да не се подведеш нещо.Деистваи смело.
      Прикачени файлове
      кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

      Коментар


        #4
        Казано по просто свързваш жълт и червен кабел на едно(не увиване,а запояване) и тях ги свързваш с плюса на колата червения захранваш кабел,демек 2 червени + жълт на едно запоени трите кабелчета :D
        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

        Коментар


          #5
          Да не забравиш да изолираш "излишния" плюс - този, който се подава след контакт.
          Fiat Marea 1.8i 16V
          Fiat Tipo 1.4i 8V
          Fiat Punto 1.6i 8V
          www.italauto-bg.net/forum/

          Коментар


            #6
            А иначе-червеният кабел взима ток от контактния ключ,а жълтия-от акумулатора.Според вида на апарата и типа на контактния ключ може да им се разменят местата или да се вържат на късо.
            Fiat Punto 1.1 6Speed

            Коментар


              #7
              Някой би ли показал снимка как изглежда сиди на Мареа, искам да видя има ли смисал да се разваля интериора вътре?И имам един друг въпрос бихте ли ми казали как да се нагласи часовника на ето този тип радио http://www.hifiland.net/soubory/auto...20AD%20182.jpg Благодаря колеги . Съжелявам за невежеството, но днес купих колата а и наръчника е на италиянски ....П.С. Забравих да попитам, тъй като съм нов и още не съм свикнал с форума, по принцип доволни ли сте от колата, защото това ще ми е първата италянка и .. да чуя мнение от хора който вече са я изпробвли

              Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
              ex:Opel Kadett 1.3
              ex:Fiat 125p
              ex:Москвич 412

              Коментар


                #8
                Часовника се сверява като натиснеш и задържиш бутончето долу в ляво, на което е нарисуван часовник. На дисплея се показва часовника и започва да мига. С бутоните 1 и 2 променяш часа, а с 3 и 4 минутите.
                Fiat Punto ELX 1.9 JTD 80 к.с.
                Fiat Brava SX 1.4 12V - много хубава кола беше

                Коментар


                  #9
                  Lestat написа:
                  Някой би ли показал снимка как изглежда сиди на Мареа, искам да видя има ли смисал да се разваля интериора вътре?...
                  Заповядай:
                  Прикачени файлове
                  Fiat Marea 1.8i 16V
                  Fiat Tipo 1.4i 8V
                  Fiat Punto 1.6i 8V
                  www.italauto-bg.net/forum/

                  Коментар


                    #10
                    Благодаря ви момчета

                    Fiat Marea Weekend 2.0 20v HLX
                    ex:Opel Kadett 1.3
                    ex:Fiat 125p
                    ex:Москвич 412

                    Коментар

                    Working...
                    X