Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за една аларма

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за една аларма

    Значи колеги купих си марея която има монтирана аларма на нея(незнам дали е оригинална)По колата си има всичко сирена лампичка дето е за алармата и сичките и датчизи и тем подобни.Обаче нямам дистанционото.Казаха ми че можело да се обучи друго дистанционо ама незнам.Даите някаква информация и ако може ме опътете къде да ида при какъв маистор щото станах пишвам от професори Помагаите
    кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

    #2
    Колега, то дистанционното поне при мен е на ключа.На самоя ключ имам бутон за алармата.Ти нямаш ли такова нещо на ключа?
    Fiat Marea 1.8/16v '96 HLX
    Български газов инжекцион - Бардолини

    Коментар


      #3
      значи аз имам само два сини ключа на единия има знака за чипа,но няма никакво копче.ще сложа снимки на алармата и на ключовете.Забелязах че на алармата има ключалка за малкото ключе което върви заедно с другите ключове,но аз го нямам.Слагам снимки за да се добие представа за какво говоря.
      Прикачени файлове
      кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

      Коментар


        #4
        :D
        Прикачени файлове
        кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

        Коментар


          #5
          Прикачени файлове
          кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

          Коментар


            #6
            Колега маята Марея е с оригинална аларма и ключът им изглежда така както е на снимката.Има копче и светодиот.Ако твоя ключ не е така можеби алармата не е оригинална , а е слагана допълнително.Не знам.Ако е слагана допълнително можеби ти трябва алармаджия.Ако успееш да я подкараш(направят ти ново дистанционно) пиши къде е станало това.Аз имам два ключа с дистанционно, но само единия работи с алармата.Ако мога бих си направил още едно дистанционно, но за сега където съм питал в Плевен все ми казват че неможе това да стане.Успех.
            Прикачени файлове
            Fiat Marea 1.8/16v '96 HLX
            Български газов инжекцион - Бардолини

            Коментар


              #7
              И аз имам излкючена аларма без дистанционни.Бая време вече питам по алармаджийници,но навсякъде ми казват,че трябва нова аларма.Така,че ако намериш някой,който прави дистанционни,свиркай.
              Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

              Коментар


                #8
                Е друг няма ли да даде мнение за решаването на проблема
                кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

                Коментар


                  #9
                  Кажи поне какъв е модела на алармата.
                  Marea Weekend HLX Jtd 110

                  oO(_)____////____(_)Oo

                  Коментар


                    #10
                    колега отиваш и си купуваш нова аларма дистанционно не може да се направи , а и нямаш ключа който стартира алармата

                    Коментар


                      #11
                      TIP написа:
                      Кажи поне какъв е модела на алармата.
                      Незнам бе бате снимал съм всичко квото знам и имам.А то е ясно че накрая ще сложа нова аларма ама не е там въпроса нали си има колата що да не може да се направи нещо както ми каза един алармаджия"Няма невъзможни неща.Просто много е разправията" Така че аз вярвам че може да се оправи по някъв начин
                      кола без турбо е като жена с малки цици, върши ти работа ама не ти праи кеф

                      Коментар


                        #12
                        Абе и аз вервах ама..
                        Fiat Tempra 1.8 i.e. DOHC SW

                        Коментар


                          #13
                          rercho написа:
                          TIP написа:
                          Кажи поне какъв е модела на алармата.
                          Незнам бе бате снимал съм всичко квото знам и имам.А то е ясно че накрая ще сложа нова аларма ама не е там въпроса нали си има колата що да не може да се направи нещо както ми каза един алармаджия"Няма невъзможни неща.Просто много е разправията" Така че аз вярвам че може да се оправи по някъв начин
                          Ще загубиш много време и нерви,докато се убедиш ,че няма да намериш дистанционно.От 10 години монтирам аларми и съм разбрал, че дист. се намират за аларми които се продават в България.Според теб, каква е вероятността някой да е внесъл дист. за аларми които не са се продавали у нас???
                          Fiat Bravo 1.9 JTD

                          Коментар


                            #14
                            gmg_service написа:
                            rercho написа:
                            TIP написа:
                            Кажи поне какъв е модела на алармата.
                            Незнам бе бате снимал съм всичко квото знам и имам.А то е ясно че накрая ще сложа нова аларма ама не е там въпроса нали си има колата що да не може да се направи нещо както ми каза един алармаджия"Няма невъзможни неща.Просто много е разправията" Така че аз вярвам че може да се оправи по някъв начин
                            Ще загубиш много време и нерви,докато се убедиш ,че няма да намериш дистанционно.От 10 години монтирам аларми и съм разбрал, че дист. се намират за аларми които се продават в България.Според теб, каква е вероятността някой да е внесъл дист. за аларми които не са се продавали у нас???
                            +10

                            Коментар

                            Working...
                            X