Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мнение за Sony CDX-GT414

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Forsaken написа:
    Rokambol написа:
    Forsaken написа:
    Аз съм със същия и съм много доволен. Малко е орязан откъм екстри, ама се ядва само заради USB входа. Слабичък е откъм ниски ми се струва, а и на моменти липсва бутончето Loud! Ама аз го взех пролетта за 220 лева, а сега защо отива към 260 незнам! Ако не си манияк на качествената музика го взимай без да се замисляш!Успех!
    Колега, къде го видя това бутонче Loud??? Да не става дума за DSO или DBASS?
    Там е работата, колега, че го няма! При ниски нива на усилване му липсват басите и то сериозно, което се избягва с бутона Loud,
    точно това имах предвид като ти препръчах PINEER или Clarion. вярно, че на дизаин на нищо не приличат, но от към звук съм им голям фен, пък и са горе долу на подобна цена 240-260лв. . а относно Басите при ниските нива на усилване, нищо не може да замести голямата площ на мембраните на говорителите. не съм тествал на новите модели как се справя ункцията LOUD, но на старите мажеше ужасно. Та това е една от причините поради която си сложих СУБ. Аз съм с едно SONY CDX-S2200 от преди 4 или може и повече години и сега го слушам на 7-8 от максимално 34 мисля че беше. и дори на въпросният EQ3 му намалявам ниските. та малко се отплеснах. Отиди и накарай да ти пуснат някопй PIONEER или Clarion но задължително без усилвател и на някои по-големички говорители. примерно 16см-овите на PIONEER, триелнтовите или някои подобни. и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО намери някой от по-тихите магазини, понеже на фона на цялата дъндания по "техно-нещо-си" никаква разлика няма да усетиш.УСПЕХ и да се похвалиш после какво си взел
    Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
    182A4.000 IAW49F
    LPG - Lovato EasyFast
    ----------------------------
    "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

    Коментар


      #17
      Съгласен съм, колега, но с USB май е само този модел от читавите и на такава цена! Pioneer и Clarion май нямат USB или поне аз като купувах сонито изобщо нямаха идея да слагат. A Loud бутона включва едно подсилване на ниските и високите при ниските нива на усилване и изчезва при високите нива и няма нищо общо с настройките на еквалайзера. Това си е отделна система. Защото именно при ниските нива на усилване на каквато и да е техника се чуват с предимство средните честоти. Та този модел няма нито една от изброените системи за посдилване - DSO и т.н. Но вади приличен звук и има USB!Ама колега с дългото име, ти още ли не си го взел тоз музикален феномен? Че стана бая дълга темата!
      Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

      Коментар


        #18
        Вариантите са три, все са Сони, и ще бъде едно от трите! Освен това от темата съм се спрял и на CDX-GT616 и на едно друго моделче, което срещнах скоро, KPG-T410RYM. Пайнерите също ги гледах, но пък им липсва USB-то в ценовия диапазон от 200-300 лв. Пък и преди имах Сони, сега пак натам отивам. Тенк ю пийпъл, особено на двама-трима колеги, които заформиха интересен диалог и ми беше много приятно да го проследя
        Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150hp
        Alfa Romeo MiTo 1.3 JTDm 95hp
        Alfa Romeo ARNA 1.2 63hp

        Коментар


          #19
          абсолютни е така, че PIONEER и Clarion нямат USB-та. дори и по скъпите нямат. явно това е полотика на съотетната фирма производител. иначе определено 616 е по добре от 414. УСПЕХ с покупката и да кажеш после впечатления
          Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
          182A4.000 IAW49F
          LPG - Lovato EasyFast
          ----------------------------
          "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

          Коментар


            #20
            la squadra azzurra написа:
            Вариантите са три, все са Сони, и ще бъде едно от трите! Освен това от темата съм се спрял и на CDX-GT616 и на едно друго моделче, което срещнах скоро, KPG-T410RYM. Пайнерите също ги гледах, но пък им липсва USB-то в ценовия диапазон от 200-300 лв. Пък и преди имах Сони, сега пак натам отивам. Тенк ю пийпъл, особено на двама-трима колеги, които заформиха интересен диалог и ми беше много приятно да го проследя
            За последно - CDX-GT616 е най-добрият от трите, за които говориш. Единствено заради системата DSO! Всичко останало е същото с изключение на цената! Аз бих си взел 414 + дистанционно за волана - цената става като за един 616, но удобството от дистанционното на волана е незаменимо!Поздрави и успешна покупка!
            Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

            Коментар


              #21
              Forsaken написа:
              la squadra azzurra написа:
              Вариантите са три, все са Сони, и ще бъде едно от трите! Освен това от темата съм се спрял и на CDX-GT616 и на едно друго моделче, което срещнах скоро, KPG-T410RYM. Пайнерите също ги гледах, но пък им липсва USB-то в ценовия диапазон от 200-300 лв. Пък и преди имах Сони, сега пак натам отивам. Тенк ю пийпъл, особено на двама-трима колеги, които заформиха интересен диалог и ми беше много приятно да го проследя
              За последно - CDX-GT616 е най-добрият от трите, за които говориш. Единствено заради системата DSO! Всичко останало е същото с изключение на цената! Аз бих си взел 414 + дистанционно за волана - цената става като за един 616, но удобството от дистанционното на волана е незаменимо!Поздрави и успешна покупка!
              е печелиш и 3-те изхода от предусилвателя но предполагам, че колягата не е запленен от това
              Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
              182A4.000 IAW49F
              LPG - Lovato EasyFast
              ----------------------------
              "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

              Коментар

              Working...
              X