Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колони за кората на Фиат Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колони за кората на Фиат Браво

    Здравейте, разглеждах из форума и гледах най различни теми свързани с колони и пак не можах да се ориентирам много много.. та простия ми въпрос е какви е по добре да се сложат на кората...искам да е качествен звука и да има бас ама не дискотека де...на вратите ми се пръснаха оригиналните колони и за това ще вземам blaopunkt(незнам дали така се пише) 5x7 по простата причина че не мога да намеря друга марка с такива размери...та какви да слагам от зад ? елипси или кръгли и каква марка. Горе доло до 90 лева да кажем бих дал само за задните 2. А от варианта за 13-ки да слагам на предвиденото място до кората се отказах защото няма да се получи добре ..
    Fiat Bravo '95, 1.8 16v

    #2
    Аз сложих тези и съм много доволен.
    Fiat Marea 1.8i 16V
    Fiat Tipo 1.4i 8V
    Fiat Punto 1.6i 8V
    www.italauto-bg.net/forum/

    Коментар


      #3
      гледам пише 60 вата номинална мощност а пионерчето ми пише че поддържа 4x50 вата. Това не е ли проблем?
      Fiat Bravo '95, 1.8 16v

      Коментар


        #4
        То и на моята свирка пише 4х50, ама си дънят здраво досега - около месец. Разгледай сайта, има и по-яки, но на други цени, както и на други производители.Аз имах мерак за тези, но паричките не стигнаха P.S. Тези 4х50W да не те заблуждават. Мощността е не повече от 4х26W.
        Fiat Marea 1.8i 16V
        Fiat Tipo 1.4i 8V
        Fiat Punto 1.6i 8V
        www.italauto-bg.net/forum/

        Коментар


          #5
          Добре а можете ли да ми кажете плюсовете и минусите на елипсите и на кръглите колони ?
          Fiat Bravo '95, 1.8 16v

          Коментар


            #6
            Е, това е много голяма тема, придружена със сложни технически описания, графики, формули и пр. Учил съм го по "Акустика", не че помня нещо де :P Аз винаги бих предпочел кръглите, но в Мареа-та няма място за такива Ако се заформи дискусия, ще измъкна от шкафа старите лекции и може да говорим по-сериозно, но смисъл едва ли ще има
            Fiat Marea 1.8i 16V
            Fiat Tipo 1.4i 8V
            Fiat Punto 1.6i 8V
            www.italauto-bg.net/forum/

            Коментар


              #7
              Аз зех че отидох и премерих кората и то 20 см кръгли колони няма да са съберат ... явно с елипси оставам
              Fiat Bravo '95, 1.8 16v

              Коментар


                #8
                Въпрос:
                devailo написа:
                Добре а можете ли да ми кажете плюсовете и минусите на елипсите и на кръглите колони ?
                Отговор:
                devailo написа:
                Аз зех че отидох и премерих кората и то 20 см кръгли колони няма да са съберат ... явно с елипси оставам
                Успех.
                Fiat Marea 1.8i 16V
                Fiat Tipo 1.4i 8V
                Fiat Punto 1.6i 8V
                www.italauto-bg.net/forum/

                Коментар


                  #9
                  От пред си вземи елипси на HERTZ с пищялки и филтри а от зад преспокоино можеш да си сложиш едни елипси за предпочитане на Паинер,поне в наи скоро време аз така ще направя но аз ще сложа елипсите на паинер в кутии защото ако ги монтирам на кората има ОГРОМНА вероятност на другата сутрин да не ги намеря
                  На мъж които знае как да чука винаги ще му отворят

                  Коментар


                    #10
                    PATSO85 написа:
                    От пред си вземи елипси на HERTZ с пищялки и филтри а от зад преспокоино можеш да си сложиш едни елипси за предпочитане на Паинер,поне в наи скоро време аз така ще направя но аз ще сложа елипсите на паинер в кутии защото ако ги монтирам на кората има ОГРОМНА вероятност на другата сутрин да не ги намеря
                    ама тия елипси на хертц са 105 лева
                    Fiat Bravo '95, 1.8 16v

                    Коментар


                      #11
                      Прочети и тук.
                      Fiat Marea 1.8i 16V
                      Fiat Tipo 1.4i 8V
                      Fiat Punto 1.6i 8V
                      www.italauto-bg.net/forum/

                      Коментар


                        #12
                        ОФф незнам какво да правя ... мисля си да си вземам тоя блаупункт за 65 лева и да се моля да се побере в вратата защото центара му е много издаден .. един приятел си взел такива за неговата алфа и вика че са побрали мисля да рискувам.
                        Fiat Bravo '95, 1.8 16v

                        Коментар


                          #13
                          Сваляш кората, отиваш в магазина и мериш на място.
                          Fiat Marea 1.8i 16V
                          Fiat Tipo 1.4i 8V
                          Fiat Punto 1.6i 8V
                          www.italauto-bg.net/forum/

                          Коментар


                            #14
                            devailo написа:
                            ОФф незнам какво да правя ... мисля си да си вземам тоя блаупункт за 65 лева и да се моля да се побере в вратата защото центара му е много издаден .. един приятел си взел такива за неговата алфа и вика че са побрали мисля да рискувам.
                            може да си прав но по добре първо пробвай Блаупункта чуи как свирят и тогава прецени относно цената.Защото както знаеш почти винаги евтиното излиза скъпо.Успех
                            На мъж които знае как да чука винаги ще му отворят

                            Коментар


                              #15
                              поразгледай за нещо друго. и Херц имат 5"х7". но мисля, че няма да си доволен от тия Blaupunkt. за усилватели и за плеъри имат доста добри неща, но за говорители и тои от евтините не бих се доверил. говоря за Blaupunkt. тук колегата PATSO85 е много прав, че евтиното почти винаги излиза по скапо накрая.УСПЕХ
                              Фиат Мареа 1.6 16v, 99 г.
                              182A4.000 IAW49F
                              LPG - Lovato EasyFast
                              ----------------------------
                              "Има две неща които са безкрайни, вселената и човешката глупост, ... но не съм много сигурен за вселената", А. Айнщайн

                              Коментар

                              Working...
                              X