Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колони

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колони

    Колеги дайте един съвет как да си сложа едни басиорки в пунтото, но не искам да режа кората. Ще съм ви много благодарен, ако ми дадете съвет защото баса им е хубав, но се чудя как да ги закрепя, ако можете пратете снимки да видя как сте сложили вие. Преместена в правилния раздел. Модераторски екип fiat-bg.org
    Fiat punto 1,3

    #2
    Аз лично си дупчих кората за мен има само един начин да имаш хубава музика и това е кората другото е селянията да нахакаш някой ковчег отзад в и без това малкия багажник. Може да си сложиш на вратите, ако нямаш и до там се изчерпваш. А защо не искаш да си дупчиш кората че провисне ли си мислиш или?
    Fiat punto 1,1
    Fiat bravo 1,6 16v
    Fiat bravo 2,0 20v
    Honda civic 1,5
    BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

    Коментар


      #3
      Не и аз неискам и аз да слагам такива бас каси в багажника.А не искам да дупчя кората заштото на старата ми кола пак бях надупчил корите и ми скимна да сменя колоните с по-добри но ови с тези старите дупки дето ги бях направил не ставаше работата.За това не искам да дупчя кората.
      Fiat punto 1,3

      Коментар


        #4
        Ми единият вариант е да си купиш такива колони,които да те удовлетворяват и да не ги сменяш честоо... или ако слагаш нови на тяхно място, да са със същият диаметър !!! Успех....
        Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
        Fiat Punto 1.2 16v LPG

        Коментар

        Working...
        X