Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ компютър фиат улисе

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ компютър фиат улисе

    Здравейте колеги, вече месец страдам от проблем с компютъра. То бяха сервизи, диагностики...всеки вика "няма проблем, оправяме го и нищо. Проблемът възникна след като се махна клемата на акумулатора при работещ двигател. Според спецовете - компютърът е изгорял. Това, което ми показва е оранжева лампа на таблото и ме реже след 3 хил. оборота. Накараха ме да проверя номера, но уви, не знам как. Дайте съвет или ми кажете сервиз, където могат да оправят проблема. Моля Ви.... ПОМОЩ!Автомобилът е Fiat Ullise 98 2.0 16v.Ако някой може да каже нещо по номера на рамата - ето я:ZFA22000012451419А ако някой ми каже дали не може да се ремонтира или нещо подобно....много благодарско....ЧЕРПЕНЕТО ОТ МЕН БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

    #2
    Моят жокер е да търсиш някой, който разбира от френски двигатели, например София Франс Ауто. Ако намериш друг свестен майстор пиши тук, че "дедо"-то си купи Ланча Зета с този мотор и не му разбираме.
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар

    Working...
    X