Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за ляв габарит

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за ляв габарит

    Проблема е елементарен-изгоряла крушка. Сменял съм на предните фарове и знам как става. Тук обаче нещата явно са по друг начин.Казаха ми че при Типо габарита се завъртал и така излиза.При Бравото така ли е? Пробвах да го завъртя но не става.Направил съм една снимка да се види за какво става въпрос.
    Прикачени файлове

    #2
    При мен се издърпва навън най напред задния край има една закривена пластмаса като пружинка в задния край, а в предния е щипка която защипва ламарината.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      не съм сменял на такава кола, но на повечето коли става като подпъхнеш със макетно ножче между калника и мигача ,натискаш една щипка и така се освобеждава, но при теб незнам от кой край трябва да подпъхваш, но пробвай и от двата със сигурност ще стане
      TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
      UNO 1.0 FIRE

      Коментар


        #4
        не може да се завърти, пъхаш плоска отвертка откъм вратата, натискаш лекичко за да не изкъртиш щипката която натискаш, и вадиш леко навън, да не изкорубиш и кабела внимавай!!

        Коментар

        Working...
        X