Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Километража не показва нищо???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Километража не показва нищо???

    Здравейте на всички, ако можете помогнете имам фиат брава 97 година 1.6, 16v на километража му изчезнаха показанията както си показваше 1934450 изведнъж всичко изчезна, ако някой може да каже каква е причината и Как да го оправя ще бъда много благодарен.
    брава 1.6 , 16 v ,103 k. c.

    #2
    Прегледай за лош контакт куплунзите на таблото! А е възможно и крушката, която осветява дисплея на километража, да е изгоряла.
    Alfa Romeo 146, 1.4, TS, 16V, '97

    Коментар


      #3
      Re: километража не показва нищо???

      ilia_as написа:
      Здравейте на всички, ако можете помогнете имам фиат брава 97 година 1.6, 16v на километража му изчезнаха показанията както си показваше 1934450 изведнъж всичко изчезна, ако някой може да каже каква е причината и Как да го оправя ще бъда много благодарен.
      Колега, сигурно ти е изгоряля подсветката. Сменя се, според написаното в една тема, с 1.2W, 12v.В тези теми има доста писано по въпроса: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...059&highlight= и http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...E2%E5%F2%EA%E0.Успех!ПП: И още нещо: "An important thing to remember is not to switch on the ignition while the power to the instrument panel is disconnected, otherwise you will trigger your airbag warning light"Това ще рече, да не се дава на контакт, докато таблото е разкачено, иначе ще светне лапмата за еърбег-а.
      Space Star 1.9 DID

      Коментар


        #4
        Re: километража не показва нищо???

        ilia_as написа:
        Здравеите на всички ако можете помогнете имам фиат брава 97 година 1.6 , 16v на километража му изчезнаха показанията както си показваше 1934450 изведнаж всичко изчезна ако някои може да каже каква е причината и как да го оправя ще бъда много благодарен.
        Нещо са и множко километрите на тази кола колега не смяташ ли.Май си добавил една цифра повечко.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          Коя година е колата?Ако е преди ’98 то тогава какво се каза подсветката е причината да не се виждат цифрите. Ако се загледаш през деня и видиш все пак леко изписани цифри, то това е проблема.Ако колата е след ’98 (с новия километраж), то тогава това изгасване не е на добре, трябва да се види самото табло.Ама тази кола ако наистина е на толкова километри и само това е проблема, направо я карай без километраж и си свиркай спокойно
          A20DTH ЖТД ама не баш
          1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
          Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

          Коментар


            #6
            1934450 Наистина ако е на тези километри по-добре я остави да не ги показва .....
            Alfa Romeo 156 SW 2.4JTD `02
            Fiat Punto 1.2 16v LPG

            Коментар


              #7
              Пак офф! Добре де, сигурно ги е дал примерно тези числа. Кой нормален човек ще запомни показанието преди да се изключи!
              Fiat Stilo 1.8 16V

              Коментар


                #8
                показанията са без последната 0 допуснал сам грешка и показанията са ориентировачни благодаря за мненията на всички
                брава 1.6 , 16 v ,103 k. c.

                Коментар


                  #9
                  ilia_as написа:
                  показанията са без последната 0 допуснал сам грешка и показанията са ориентировачни благодаря за мненията на всички
                  Пропусна да кажеш дали си се справил с проблема и ако е да, каква е била причината.
                  Alfa Romeo 146, 1.4, TS, 16V, '97

                  Коментар


                    #10
                    да оказа се че наистина като се вгледам се виждат цифрите смених тази подсветка и се оправи благодаря на всички
                    брава 1.6 , 16 v ,103 k. c.

                    Коментар


                      #11
                      Здравейте. От преди една седмица си купих фиат брава , но имам проблем с колиметража показва ми обороти , но не и километраж с колку карам , каде е проблема , може ли некои да ми помогне по вапроса.
                      Fiat Marea 1.9 TD100

                      Коментар


                        #12
                        у скоросната котия има един дачик като се прецака спира да показва тряа се смени иливиж кабела или е докарай на среща да е видиме откъде си

                        Коментар


                          #13
                          Кога и каде ще има среща да дойдам и аз
                          Fiat Marea 1.9 TD100

                          Коментар


                            #14
                            виж раздела за сре6ти

                            Коментар

                            Working...
                            X