Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

TV за колата и не само..

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Esper написа:
    pinko написа:
    Ето една снимчица как си зяпах прогнозата в бТВ във Мерцедес CL 600
    С тая снимка ме разкърти!И това V12... Отиде ми съня
    Щом те кефи, ето ти ощеИ инфрачервената камера (на мястото на километража) - може да се кара в гъста като мляко мъгла
    Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

    Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

    ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

    Коментар


      #17
      Тея снимки май ги имаше в някой от по-старите броеве на AutoBild. Даже май и теб те имаше на една.
      Настоящата - Ford Focus ST
      Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
      Франкенщайн - R.I.P.
      Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

      Коментар


        #18
        Korun написа:
        Тея снимки май ги имаше в някой от по-старите броеве на AutoBild. Даже май и теб те имаше на една.
        Ахъм, през януари ни го дадоха за една седмица тоя шлеп. Шашна ме с това, че харчи удивително малко за битурбо V12 с 517 коня и 830 Нм - на градско не можах да го накарам да изгори над 22 литра, хем на всеки свегофар го изрязвах колкото може - а той може много.Иначе средно гореше около 12-13, което за такъв параход е супер.
        Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

        Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

        ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

        Коментар


          #19
          pinko написа:
          Ахъм, през януари ни го дадоха за една седмица тоя шлеп. Шашна ме с това, че харчи удивително малко за битурбо V12 с 517 коня и 830 Нм - на градско не можах да го накарам да изгори над 22 литра, хем на всеки свегофар го изрязвах колкото може - а той може много.Иначе средно гореше около 12-13, което за такъв параход е супер.
          Гледам ти подписа... Гледам и снимките...Трябва да е потресаващо от едното на другото, като преминаването от едно измерение в друго
          I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

          Коментар


            #20
            pinko написа:
            Korun написа:
            Тея снимки май ги имаше в някой от по-старите броеве на AutoBild. Даже май и теб те имаше на една.
            Ахъм, през януари ни го дадоха за една седмица тоя шлеп. Шашна ме с това, че харчи удивително малко за битурбо V12 с 517 коня и 830 Нм - на градско не можах да го накарам да изгори над 22 литра, хем на всеки свегофар го изрязвах колкото може - а той може много.Иначе средно гореше около 12-13, което за такъв параход е супер.
            Егати дзвера. Като си представя 200 Нм как ритат, немога и да си представя кво ли е да те блъснат 830 ...
            Настоящата - Ford Focus ST
            Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
            Франкенщайн - R.I.P.
            Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

            Коментар


              #21
              Снимките на Мечока са повече от впечатляващи , бая оплакнах окото
              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

              Коментар

              Working...
              X