Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Осветлението в купето

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Осветлението в купето

    На пунтото горе при часовника лампата която свети при отворена врата или по точно както си го нагласиш Та врътката дето си го глася нещо отказва - като го сложа на положение да ми свети при отворена врата свети постоянно и при затворена врата.Та сега ми е да не свети никога...от какво може да е станало това и как да го оправя ?
    Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
    Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
    Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

    #2
    Най-вероятно ти се е извадила (счупила) контактната пластинка на копчето (плъзгача). Отвори и пробвай да го възстановиш с поялник, каноконлит или с пистолет за силикон. Ако не подлежи на ремонт - ново.
    Stop giving directions, just say "Follow me."
    Shevrolet Captiva LS 2.4/136/2009/ГИ Landy
    Ex: Fiat Marea 1.6/103/1999/ГИ AG Zenit

    Коментар


      #3
      Или някой от датчиците на вратите ти дава постоянно на маса...
      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

      Коментар


        #4
        А как се вади ? на мареа-та поне има книжка а на пунтото няма....И още 1 проблемче клаксона спря да свири проверих бушона здрав е но и да натискам не свири...вчера като запалих колата пробвах свирна още беше студена,но след тва като пробвах пак не иска...и преди няколко дена така натискам клаксона не свири..след малко свирне.Ама сега май умря тотално освен бушон кво да видя да се почисти ли..май съм с 2 клаксона в предната броня да е изгорял 1-я др ще свири ми се струва...та насоки някакви...или да си отида на жичкаджия.Без ърбег съм на волана....
        Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
        Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
        Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

        Коментар


          #5
          а на мене не ми свети осветлението в багажния сектор. лампичката уж е здрава, ама е сега излизам да си търса гуми и акумулатор, и с мултицет в ръка ще издирвам проблема. някой знае ли направо да каже на кой предпазител е вързана тая лампа, че нямам време сега да отворя мануала?

          Коментар


            #6
            nasty написа:
            А как се вади ? на мареа-та поне има книжка а на пунтото няма....И още 1 проблемче клаксона спря да свири проверих бушона здрав е но и да натискам не свири...вчера като запалих колата пробвах свирна още беше студена,но след тва като пробвах пак не иска...и преди няколко дена така натискам клаксона не свири..след малко свирне.Ама сега май умря тотално освен бушон кво да видя да се почисти ли..май съм с 2 клаксона в предната броня да е изгорял 1-я др ще свири ми се струва...та насоки някакви...или да си отида на жичкаджия.Без ърбег съм на волана....
            Това за клаксона мисля че е накаква контактна история-лош контакт в следствие на окисляване или разхлабване.
            FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
            Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

            Коментар

            Working...
            X