Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Компютърна система на Фиат Пунто!!!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Компютърна система на Фиат Пунто!!!!

    Прецака ми се компютърната система на Пунто-то.Доколкото знам,ще ми излезе скъпо да я заменя с нова,затова ако някой от Бургас има или знае къде се продават втора употреба компютърни системи,моля да ми пише.

    #2
    Засекретено ли е какво е Пунто? Щото ако ги броим всички модели пуснати под това наименовение, едва ли ще ми стигнат пръстите на ръцете!
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #3
      Nino написа:
      Засекретено ли е какво е Пунто? Щото ако ги броим всички модели пуснати под това наименовение, едва ли ще ми стигнат пръстите на ръцете!
      1.2 75к.с. 94г.

      Коментар


        #4
        Krasi_Fiat написа:
        1.2 75к.с. 94г.
        Аха, това е друго.Живея близо до известния магазин за авточасти втора употреба с партизанско име "ИТАЛИАНЕЦА" в София, ще проверя в понеделник.
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #5
          Blagodarq, ako mojesh pishi neshto i za cenata.Az i bez tova skoro imam pat kam Sofiq.

          Коментар


            #6
            Добре Краси, няма проблем, дано да имат. И ако обичаш пиши си на кирилица, не дразни лъвовете, че ще заръмжат, тук ШЛЬОКАВИЦАТА е ТАБУ...ЧЕ ДАЖЕ И ЗА КОБУРИТЕ СЕ ХВАЩАТ!
            SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

            Коментар


              #7
              :P хе окей, и аз така казвам, дано да имат , и като разбереш ми пиши. Ама кои са тия лъвове?

              Коментар


                #8
                Krasi_Fiat написа:
                :P хе окей, и аз така казвам, дано да имат , и като разбереш ми пиши. Ама кои са тия лъвове?
                Този от аватара ми ако мислиш, че е малък се лъжеш... цели 11.8 кила е... добре, че спи в момента!
                SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                Коментар


                  #9
                  супер, твоя ли е? или само снимка :P

                  Коментар


                    #10
                    Не е моя, моя е жълто-оранжев и доста едър! Днес ходих до "италианеца", казаха, че в момента нямат, но чакат доставка.Имали са доста пъти.Няма да е лошо периодически да звъниш.Телефоните ги има в рубриката "Сервизи/магазини".http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=3510
                    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                    Коментар


                      #11
                      Той човека се оправил. Допрял клемите и тръгнало :D

                      Коментар

                      Working...
                      X