Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Аудио за Фиат Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    това е хубавия преходник. аз лично моя съм го взимал заедно със плеъара от Тояга преди година. Около 30 лв мисля че беше

    Fiat Bravo T-Jet 120

    Коментар


      #47
      Мога да ви препоръчам този панел на доста по приемлива цена от посочените до сега - аз съм с такъв и пасва екстра.Ето тук има инструкция как се маха оригиналното аудио - Цък!
      Tyu To ;o)

      Коментар


        #48
        Здравейте!Нов съм във форума, и това е първият ми пост. Преди около месец с жена ми си купихме Фиат Браво SX 1.2 16V, 99г. С първоначалните ремонти приключихме, и дойде време на аудиото. От старата кола е останал един плеър Sony, точният модел в момента го нямам, но е от тези разпространените плеъри. От Авител си купих адаптор/преходник, преди малко свалих и оригиналният касетофон. Отзад имаше една букса за антената, и 2 евробукси в другият край. Гледах схемите и установих, че едната букса е с 4 проводника, който захранват говорителите на вратите. Другата евробукса е със 7 проводника, и на нея са захранването, и другите неща не са ми ясни. Гледах отзад на кората, не успях да намеря кабели за говорители. Това че не ги виждам отзад, плюс това, че на горната евробукса имам кабели само за предните колони означава ли, че до отзад нямам окабеляване. Утре други ден мисля да слезна с разпечатани ел.схеми на колата за да разуча на долната евробукса, кой кабел какъв е. Въпроса ми е, ще трябва ли да купувам, някакъв преходник от евробуксите на фиат, за евробукса на Sony. Имам и още един въпрос. Гледам че горе на арматурното табло, под стъклото има решетки, а вътре пищялки, те са свързани на предният канал. Аз не мисля да ги свалям, но като имам там пищялки, трябва ли говорите които ще слагам на вратите да са без пищялка или е без значение. Говорителите за вратите, вярно ли са 13Х19, не съм попадал на такива. Някой може ли да сподели мнение за говорители на Magnat. Едно време ги водиха немски, сега ги гледам на прилични цени в Пасат Електроникс.
        FIAT Grande Punto 1.4, 06г.
        Toyota Auris Touring Sport HSD 1.8, 16г.

        Коментар


          #49
          Букси няма да ти трябват.Относно кабелите ,потърси ги под облицовката на багажника (дано да си ме разбрал какво имам предвид).При мен имаше само от дясно.

          Коментар


            #50
            Mr.Electro благодаря!.Ще потърся кабелите, макар че това ме притеснява, че на горната евробукса имах само 4 проводника, за предните колони. Ето и схемата:При мен на този Б конектор имаше само 4 проводника, утре сутрин като се захвана ще проверя за кабелите. Само се надявам, това сони да е също със два такива конектора.Иначе за говорители, за отзад съм харесал тези, някой може ли да препоръча евтина елипса за отпред, за вратите.Ъпдейт на поста.Вчера се занимавах с аудиото на колата. Оказа се че имам окабеляване, просто на евробуксата беше сложен допълнителен преход отпред, който не разбрах защо е бил. За вратите купих говорители на Бошман. Единствената допълнителна операция беше да разменя червен и жълт кабел на прехода от евробукса към сони конектор. Снимки:
            FIAT Grande Punto 1.4, 06г.
            Toyota Auris Touring Sport HSD 1.8, 16г.

            Коментар


              #51
              Аз пък съм разочарован от AXM-Auto Вчера си поръчах новият панел а ми донесоха стария в момента чакам момчето от еконт да го вземе и да им го върне. Говорих със служителка от AXM Auto и ми каза, че двата панела съм съвсем идентични според нея и не намира разлика в тях ?! с големи усиля я обедих да го върна и тя се съгласи.... някой връщал ли им е стока... и да се надявам ли, че ще си получа парите обратно или поне новият панел , или ще трябва да прежаля всичко ?

              Коментар


                #52
                Кажете и на мен откъде да си взема хубав преходник.Вчера си купих МР3 и ми трябва преходник.Даите ми някакви координати откъдето да си купя-фирма,телефони,сайт или нещо подобно.Или ако някои има нов преходник и го продава да свирка.

                Коментар


                  #53
                  piperoni написа:
                  Кажете и на мен откъде да си взема хубав преходник.Вчера си купих МР3 и ми трябва преходник.Даите ми някакви координати откъдето да си купя-фирма,телефони,сайт или нещо подобно.Или ако някои има нов преходник и го продава да свирка.
                  Колеги,защо не отговаряте на момчето нали затова е форума да си помагаме? А от днес и аз ще трябва да си търся преходник,защото си купих Сони същото като колегата МЕГАДЕТ. Обаче като гледам каква Меча дупка се отвори на таблото направо ми идва да не гледам повече Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 .Моля ви отговорете на такива като нас от провинцията откъде да си купим такива преходници,защото в Бургас няма магазин на Авител,Тояга и други подобни.И последен въпрос--кажете по-подробно какво не ви харесва в преходника закупен от АХМ-Ауто? Пластмаса-та му ли е некачествена? Гадна е на цвят ли? Да не се пука или избелява от Слънцето примерно.С две думи,защо всички сте настроени негативно към точно това изделие,защото мен лично ако някой не ме насочи тука от форума къде в Бургас да си купя преходник,няма да ми остане друг избор освен да ходя до Ямбол и да си го купя от там,но после и аз да се разочаровам не виждам голям смисъл така,че помагайте моля ви
                  EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

                  Коментар


                    #54
                    В интерес на истината "гадния" преходник на мен ми харесва повече. Ако пластмасите са еднакви по качество и цвят, съм готов да си ги менкаме. Аз имам "хубавия".
                    Alfa 159 SW 2.4 Ti
                    Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                    "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                    Коментар


                      #55
                      "гадния" има гнезда за слагане на капак - имитиращ фабричното радио"хубавия" няма тези гнезда - четирите дупчици - две горе и две долу

                      Коментар


                        #56
                        itan75 написа:
                        piperoni написа:
                        Кажете и на мен откъде да си взема хубав преходник.Вчера си купих МР3 и ми трябва преходник.Даите ми някакви координати откъдето да си купя-фирма,телефони,сайт или нещо подобно.Или ако някои има нов преходник и го продава да свирка.
                        Колеги,защо не отговаряте на момчето нали затова е форума да си помагаме? А от днес и аз ще трябва да си търся преходник,защото си купих Сони същото като колегата МЕГАДЕТ. Обаче като гледам каква Меча дупка се отвори на таблото направо ми идва да не гледам повече Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 .Моля ви отговорете на такива като нас от провинцията откъде да си купим такива преходници,защото в Бургас няма магазин на Авител,Тояга и други подобни.И последен въпрос--кажете по-подробно какво не ви харесва в преходника закупен от АХМ-Ауто? Пластмаса-та му ли е некачествена? Гадна е на цвят ли? Да не се пука или избелява от Слънцето примерно.С две думи,защо всички сте настроени негативно към точно това изделие,защото мен лично ако някой не ме насочи тука от форума къде в Бургас да си купя преходник,няма да ми остане друг избор освен да ходя до Ямбол и да си го купя от там,но после и аз да се разочаровам не виждам голям смисъл така,че помагайте моля ви
                        Моя е точно от града ти преди 2 години ама де беше не знам.
                        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                        Коментар


                          #57
                          Tornado написа:
                          itan75 написа:
                          piperoni написа:
                          Кажете и на мен откъде да си взема хубав преходник.Вчера си купих МР3 и ми трябва преходник.Даите ми някакви координати откъдето да си купя-фирма,телефони,сайт или нещо подобно.Или ако някои има нов преходник и го продава да свирка.
                          Колеги,защо не отговаряте на момчето нали затова е форума да си помагаме? А от днес и аз ще трябва да си търся преходник,защото си купих Сони същото като колегата МЕГАДЕТ. Обаче като гледам каква Меча дупка се отвори на таблото направо ми идва да не гледам повече Yellow_Flash_Colorz_PDT_37 .Моля ви отговорете на такива като нас от провинцията откъде да си купим такива преходници,защото в Бургас няма магазин на Авител,Тояга и други подобни.И последен въпрос--кажете по-подробно какво не ви харесва в преходника закупен от АХМ-Ауто? Пластмаса-та му ли е некачествена? Гадна е на цвят ли? Да не се пука или избелява от Слънцето примерно.С две думи,защо всички сте настроени негативно към точно това изделие,защото мен лично ако някой не ме насочи тука от форума къде в Бургас да си купя преходник,няма да ми остане друг избор освен да ходя до Ямбол и да си го купя от там,но после и аз да се разочаровам не виждам голям смисъл така,че помагайте моля ви
                          Моя е точно от града ти преди 2 години ама де беше не знам.
                          Айде сети се де моля те Поне си спомни някоя забележителност около магазина в Бургас за да ме упътиш.Вчера бях в Ямбол във на Христо магазина,но бяха свършили и фалшивите преходници както ги наричате Вие.Жената ми изкара от склада един обаче беше за Пунто.Навит съм да си купя какъвто и да е преходник независимо фалшив или не на разумна цена само и само да не стои Мечата дупка там,че наистина не мога да си позная арматурното табло
                          EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

                          Коментар


                            #58
                            itan75 написа:
                            Моя е точно от града ти преди 2 години ама де беше не знам.Айде сети се де моля те Поне си спомни някоя забележителност около магазина в Бургас за да ме упътиш.Вчера бях в Ямбол във на Христо магазина,но бяха свършили и фалшивите преходници както ги наричате Вие.Жената ми изкара от склада един обаче беше за Пунто.Навит съм да си купя какъвто и да е преходник независимо фалшив или не на разумна цена само и само да не стои Мечата дупка там,че наистина не мога да си позная арматурното табло
                            Колега, виж тук: http://www.avitel-bg.com//?PageID=11&RecordID=535
                            SEAT Leon Cupra 300
                            Triumph Street Triple 765 R

                            Коментар


                              #59
                              VooDoo написа:
                              itan75 написа:
                              Моя е точно от града ти преди 2 години ама де беше не знам.Айде сети се де моля те Поне си спомни някоя забележителност около магазина в Бургас за да ме упътиш.Вчера бях в Ямбол във на Христо магазина,но бяха свършили и фалшивите преходници както ги наричате Вие.Жената ми изкара от склада един обаче беше за Пунто.Навит съм да си купя какъвто и да е преходник независимо фалшив или не на разумна цена само и само да не стои Мечата дупка там,че наистина не мога да си позная арматурното табло
                              Колега, виж тук: http://www.avitel-bg.com//?PageID=11&RecordID=535
                              Мерси колега Сега,ако обясниш и как се поръча цена няма да имаш :D .Защото аз колкото пъти и да пробвах нещо не става работата или сайта е бъгав
                              EX...Fiat Marea JTD 150+ Сега Опел Вектра 1.6 16в и Мазда Трибют 2.0 бензин/газ

                              Коментар

                              Working...
                              X