Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Касетофон за брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Касетофон за брава

    Някой знае ли как на оригиналните касетофони от по новите модели 182 Н мисля че бяха може да се направи когато слушаш радио и постояно да стои часовника .Знам че по старите модели го могат но не знам как да направя и този.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    #2
    re

    При спрян касетофон задържаш бутона с часовника.И ти позволява да го свериш.С 5 и 6 избираш М1 или М2.М1-показва постоянно(което ти трябва)М2-показва час само за кратко.Не знам дали съм се изразил точно,но като опиташ ще ти стане ясно. :D
    Fiat Bravo 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Благодаря ти много правилно си се изразил точно това ми трябва днес го пробвах и стана .
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #4
        Колеги, кажете как да запаметя радиостанциите на това родио 182-Н така, че да са с RDS. Пробвах различни комбинации, така и не успях.
        Bravo 1.9 TD100 GT, 1997

        Коментар


          #5
          BlackStar написа:
          Колеги, кажете как да запаметя радиостанциите на това родио 182-Н така, че да са с RDS. Пробвах различни комбинации, така и не успях.
          Пробвай да задържиш копчето на номера, на който искаш да запаметиш станцията и после кажи дали става.
          Fiat Bravo 1997 TD100

          Коментар


            #6
            Не става така! Значи ситуацията е следната - имало е запаметени някакви италиански радиа, когато намеря българско, ако задържа примерно копче 1 веднага се включва старото запаметено радио. Пробвах комбинации с цифрите и Моde + и -, пак нестава. Някак си успях на два пъти да запаметя произволно радио, но не мога след това да повторя процедурата. Сигурно е супер лесно, ама...
            Bravo 1.9 TD100 GT, 1997

            Коментар


              #7
              задържаш номерчето на канала а който искаш да запаметиш, в първия момент наистина връща ставара апаметена станция, след секунда като държиш и се включва новата настроена от теб станция. минах го и аз
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                pakumba написа:
                задържаш номерчето на канала а който искаш да запаметиш, в първия момент наистина връща ставара апаметена станция, след секунда като държиш и се включва новата настроена от теб станция. минах го и аз
                Мерси колега, наистина е така, просто трябва да се задържа по-дълго.
                Bravo 1.9 TD100 GT, 1997

                Коментар

                Working...
                X