Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монтиране на аларма - колко пари?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Монтиране на аларма - колко пари?

    Колеги, колко пари струва монтирането на аларма за Пунтото.Имам си аларма свалена от една друга кола, и искам да я сложа на Пунтото.Днес жената отиде до някакъв сервиз да и я сложат и там казали 60лв.Това е супер много според мен?!
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    не повече от 10-15лева е монтажа

    Коментар


      #3
      аларма

      и аз си взех една и може да си е монтирам сам ако не ме домързи имаче незнам моя човек /Мистора/колко ще вземе
      КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
      Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
      http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

      Коментар


        #4
        pugsy написа:
        не повече от 10-15лева е монтажа
        За 10-15 лева мисля че просто ще че си оставят ръцете.Един нормален монтаж няма как да стане за по-малко от 4-5 часа.Не мисля че 60лв е много за цялостен монтаж на системата с всички връзки към нея - прекъсване на запалването,централно закл, допълнителни датчици, сирена и т.н.И спойки а не намотаване на кабелите и изолирбанд отгоре Зависи от типа на алармата и какво иска човек от нея.То повечето нови аларми дето са над 100 лв обикновено са с включен монтаж в цената.Ако под монтаж обаче се разбира защипване на захранващия кабел с предпазител в блока с бушони и намотаване на масата за някой болт - да, 15лв е ОК Наскоро гледах едно такова изпълнение.Аз наскоро се интересувах от цената за монтаж на парктроник.От 60 до 80лв, а не мисля че монтажа на една аларма е по-елементарен. В сервиза на технополис например беше 80лв
        I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

        Коментар


          #5
          Поискали са 60лв защото алармата е демонтирвана и е по трудна за следващия монтаж аз до преди 4 години се занимавах в продължение на 10г. с авто аларми и мога да кажа че монтажа на парктроника е значително по лесен и би трябвало да е по ефтин преди лично аз взимах за монтаж 20-25лв и монтажа го правех със споики.
          Обичам си работата.

          Коментар


            #6
            Преди година и половина си купих нова аларма с монтаж и 1год гаранция за 80лв. Не е кой знае какво, но ми върши работа
            Темпра 1,6 i.e. 1994г. 853C1000 LPG
            Някога в миналото караше Фиат 127 1983г. 127A6.054
            Совалката средно на LPG
            Отишъл в затвора, попаднал на хора и станал човек

            Коментар


              #7
              На Бравата като я взех и бях финансово окъсял сложих една за 65лв с монтажа - обаче се оказа отлично работеща - управлява ми централното, има двоен антишок и не се обажда излишно. Единствения проблем които има е че не може да се включват и изключват отделните функции - просто за толкова пари - толкова.Иначе монтажа е изпълнен добре, като изключим че не ми е вързан задния капак - явно не им се е занимавало повече на момчетата за тия пари.
              Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
              Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
              ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

              Коментар


                #8
                на мен ми взеха 70 лв. за монтаж на алармата, и беше добра цена, имайки предвид цените които искаха другите сервизи

                Коментар


                  #9
                  60лв. Е ОК цена, при положение, че монтажът е извършен качествено - със спойки, със скриване на модулите на недостъпни места, със свързване на датчици на всички врати и капаци. За да ми монтират примерно на мен алармата ми бяха разковали цялата предница (по случайност видях), но после не можах да позная, че е пипано по колата. Дори нямаше и мръсно повече от това, което им бях оставил, хм, а можеха и да я почистят, нали? За тези 60лв...
                  Steliyan's Life!
                  FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                  Коментар


                    #10
                    Валкор най-добрата българска аларма с доживотна гаранция - 180 лв. с обемни датчици.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1.9 JTD

                    Коментар


                      #11
                      Аз скоро слагах аларма. Взеха ми 210 лв. за аларма и монтаж. Алармата е Вайпър и и дават доживотна гаранция. Майстора каза, докато е твоя колата, ако има проблем ела. А за 10-20 лв. да не те претупат и да почне да ти прави мизерии от типа на да дава оттечки да се пуска когато иска.
                      И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                      Коментар

                      Working...
                      X