Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Предни колони за ПУНТО 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Да наистина едва ли ще се намери някой, освен някой от автоморга ако чете да каже, че има, но шансът е много малък. Вече говорих с T & N CAR и наистина излиза 140лв за двете врати. Като проверявам в ePER се получава двойно по-ниска цена (35EUR за двете врати с ДДС). Някой знае ли как се поръчва чрез ePER, понеже стигам до един момент, в който е пълна кошницата с това, което ми трябва и дотам. Няма възможност за продължаване на поръчката. Частите са 3, 5 и 6 от тази схема: http://91.92.0.122:7080/navi?ENGINE_...LANG=3Знае ли някой и каква е DS и SN в колонката notes, когато се избира частта. Това да не отличава частта за лява и дясна врата?

    Коментар


      #17
      Изглежда, че eper е само за консултация. Откъде може човек сам да си поръча част без посредник?

      Коментар


        #18
        Искам да питам, понеже личните съобщения към форума нещо не сработиха дали от линка по-долу частите, от които имам нужда са номер 3, 5 и 6. Това ли е всичко необходимо? Също какво означава DS и SN в графата fur. descr. Това ли отличава елементите за дясна и лява врата? Имам ли нужда от елемент 4, който не мога да разбера каква роля има?http://91.92.0.122:7080/navi?ENGINE_...D=1&GUI_LANG=3

        Коментар


          #19
          Ъпче за темата макар, че е много стара ,но в момента ме интересува точно това. Искам да попитам дали цялата кора на моделите ELX е еднаква с най - обикновената модификация която няма колони на вратите а има грозни джобове. Тъй като днес си намерих целите кори на много добра цена се интересувам дали ще мога да ги сменя с моите? Ако не стане предполагам поне ще може да се замени онова място за колоните с джоба, нали? И още едно нещо, като колата ми излиза без никакви колони и дори без радио, дали изобщо малоумните италианци са ми пуснали кабели във вратите?Поздрави

          Коментар


            #20
            значи намерил си си кори на който има дупки за тонколони (17см) и искаш да подмениш твойте кото са като на снимката с тези с дупките за колинтеако е така то джобчето би трябвало да се се сваля само то защото въпросната кора с дупка за колона мисля се държеше на 5-6 винта и пада само тя без тая на врататаза кабели нямам никаква идея аз нямах колони отзад и радиото ми беше само за предна линия без задна и нямах кабели отзад но по назад в темата колега беше писал че има кабели та нямам идея
            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

            Коментар


              #21
              todorshalev написа:
              значи намерил си си кори на който има дупки за тонколони (17см) и искаш да подмениш твойте кото са като на снимката с тези с дупките за колинтеако е така то джобчето би трябвало да се се сваля само то защото въпросната кора с дупка за колона мисля се държеше на 5-6 винта и пада само тя без тая на врататаза кабели нямам никаква идея аз нямах колони отзад и радиото ми беше само за предна линия без задна и нямах кабели отзад но по назад в темата колега беше писал че има кабели та нямам идея
              Моите врати са като на снимката само без мрежата, с грозния джоб ... бе тия италианци какви са не знам, цялата кола ми е в най - различни по вид джобчета. На седалките от страни, на таблото, на врата имам ... под ръчната, до волана долу в ляво над волана до прозореца. Ужас. Та .. аз видях, че колегата намерил кабелите зад кората, но се притеснявам, да не би на моята да няма, защото тогава няма да е много приятно. А и като купувах колата на мястото на CD-то пак имаше джоб , нямаше никакви колони, рязах джоба за да поставя CD-то и кората на багажника за тонколони. Но щом имаше букса за включване на касетофонче се обнадеждавам, че може би са се излъгали да ми окабелят и вратите А дано, защото утре май ще ходя да купувам корите.

              Коментар


                #22
                Такааа аз ще си отговоря Реших да пиша, ако някой с подобен проблем види темата да може да си отговори на някой от въпросите.Купих поставката за колоните и колоните ( свалени вратите на някое Пунто ELX), само тях, за смешна цена, да са живи и здрави в автоморгата Свалих моя джоб и другата пластмаса си заспа... точно по мярка. Оказа се, че вратите ми са укабелени и кабелите бяха залепени за кората от вътрешната страна. Сложих им обувки и мушнах колонката. Сега вече е много по приятно да се слуша музика Yellow_Flash_Colorz_PDT_07

                Коментар

                Working...
                X