Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

СПЕШНО Проблем с Фиат Крома 2006 Chek vehicle protection system

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Skyleca написа: Преглед на мнението
    Някой знае ли на фиат крома как се обучават прозорците понеже свети един триъгълник и пише windows safety control и трябва да се обучат
    За всеки прозорец правиш следното - сваляш прозореца като държиш копчето и като стигне до долу задържаш копчето още няколко секунди, след това го вдигаш и правиш същото, като се затвори задържаш копчето още няколко секунди и готово.
    Fiat Croma 1.9 16V MJet

    Коментар


      #17
      В тоя сервиз братко само в ролята на камикадзе се влиза.Дано оправиш нещата.Вземи си и техн. експертиза.
      Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

      Коментар


        #18
        Чак сега виждам темата за съжаление. Според мен причината за проблема ти е бил диодния блок на генератора, при мен се случи същото на слизане от Гела, в твоя район, в 10 през нощта. Питай ме, какво приключение изживях. Съжалявам, че си попаднал на "майстор".
        207 тиква автомат
        новокромаджия 2.4 печка

        Коментар


          #19
          Адвоката е в действие. Ходихме в Ауто Италия изкараха документи всичко което е правено по колата. Софтуера е сменян 2010г. и при тях обучение на един ключ е 40лв. а при този ........ е 280лв. тоест този не е правил нищо за тези пари. Както и да е. Адвоката каза, че ще си върне парите, пък да видим. Благодаря за прозорците оправих ги
          Fiat Stilo 1.9Mjet 150hp

          Коментар

          Working...
          X