Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Грешка ABS

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Грешка ABS

    Автомобила е Фиат Браво 1,9 JTD 2000г.свети на таблото лампата на АБСа-ходихме на диагностика и грешката която изписа беше че не работи релето на магнет вентила. някои знае ли къде се намира това реле?по принцип сме проверили предпазителите няма изгорели.

    #2
    Това случайно да не е едно браво в гаражните клетки на Университета!?
    Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
    Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

    Коментар


      #3
      да то е а ти от къде знаеш за него?или може би имаш нещо общо с преподавателя от университета които е ходил да го гледа?

      Коментар


        #4
        ХЕХЕ имам просто питам иначе бравото ми хареса, само дето има работа по него доколкото разбрах!
        Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
        Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

        Коментар


          #5
          даи малко повече инфо моля те!какво са му казали на БАЩА ТИ за него защото разбрах че са ходили на стенд.работа има по всяка кола втора употреба няма как като сме си беднички.иначе като цяло си е стегната колицата днеска вече е с сменено масло и ангренаж всички филтри.....трябва да се сменя за в бъдеще един десен носач но не е много наложително към настоящия момент.аз доколкото разбрах вие сте искали да правите бартер( това го знам от друго място не от продавача!)защо се отказахте ако не е тайна?

          Коментар


            #6
            Ехеее ти знаеш повече от мен бе!! От къде знаеш че ми е баща? ми това е предната лява страна трябва да се прави(500лв без труда му казали) и това е иначе двигателя бил ок ! Не сме се отказали поради някаква причина, просто той иска да вземе нещо по-хубаво и ново! Дисковете му са за смяна предните че имат голям ръб! имаше също някое друго разлепено уплътнение ама това са бели кахъри! Не смея да кажа дали са му реални км-те ама ако е така значи е съдрано от каране! Моето е същото, само че на 140хил км и ако ти го покажа изглежда пъти по-запазено от това!
            Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
            Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

            Коментар


              #7
              А по темата само да се включа може ли :P Релето трябва да се намира в контролния модул, който модул се намира в хидравличния модулатор, който модулатор е онова в двигателния отсег, което го наричаме "ABS".
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                #8
                rustson написа:
                Ехеее ти знаеш повече от мен бе!! От къде знаеш че ми е баща? ми това е предната лява страна трябва да се прави(500лв без труда му казали) и това е иначе двигателя бил ок ! Не сме се отказали поради някаква причина, просто той иска да вземе нещо по-хубаво и ново! Дисковете му са за смяна предните че имат голям ръб! имаше също някое друго разлепено уплътнение ама това са бели кахъри! Не смея да кажа дали са му реални км-те ама ако е така значи е съдрано от каране! Моето е същото, само че на 140хил км и ако ти го покажа изглежда пъти по-запазено от това!
                Определено твоето е много добро.

                Коментар


                  #9
                  doofiat написа:
                  rustson написа:
                  Ехеее ти знаеш повече от мен бе!! От къде знаеш че ми е баща? ми това е предната лява страна трябва да се прави(500лв без труда му казали) и това е иначе двигателя бил ок ! Не сме се отказали поради някаква причина, просто той иска да вземе нещо по-хубаво и ново! Дисковете му са за смяна предните че имат голям ръб! имаше също някое друго разлепено уплътнение ама това са бели кахъри! Не смея да кажа дали са му реални км-те ама ако е така значи е съдрано от каране! Моето е същото, само че на 140хил км и ако ти го покажа изглежда пъти по-запазено от това!
                  Определено твоето е много добро.
                  Благодаря благодаря ти да го видиш с подлакътника
                  Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                  Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                  Коментар


                    #10
                    Благодаря на ВО за кадърния отговор!а по принцип аз казах че кола втора употреба без кусури няма ( те новите имат че )междудругото не видях за 500лв какво толкова има да се смени само от еднате страна?!?!предните дискове имат доста хляб още вчера сменихме предните накладки и сваляхме дисковете замерихме ги Н. П.rustson да те питам откъде си взел мигачите на предните калници?или ти си си ги правил така синички добре изглеждат.Между другото прослолутото Браво за което дерзаем не е мое а на приятел!

                    Коментар


                      #11
                      idm написа:
                      Благодаря на ВО за кадърния отговор!а по принцип аз казах че кола втора употреба без кусури няма ( те новите имат че )междудругото не видях за 500лв какво толкова има да се смени само от еднате страна?!?!предните дискове имат доста хляб още вчера сменихме предните накладки и сваляхме дисковете замерихме ги Н. П.rustson да те питам откъде си взел мигачите на предните калници?или ти си си ги правил така синички добре изглеждат.Между другото прослолутото Браво за което дерзаем не е мое а на приятел!
                      Мигачите дойдоха така с колата и предните фарове също! Да си я кара със здраве твоя приятел колата и да дойде във форума да се похвали!
                      Jeep Grand Cherokee 3.1TDI
                      Fiat Bravo GT 1,9 JTD 105к.с. 2000г.

                      Коментар

                      Working...
                      X