Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колони фиат пунто мк1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колони фиат пунто мк1

    Предложете ми хубав и евтин вариянт за предни колони във вратие за пунто мк1 5 врати.
    Фиат Пунто 96'' 1.7ТД

    #2
    Re: Колони фиат пунто мк1

    sevisevi16 написа:
    Предложете ми хубав и евтин вариянт за предни колони във вратие за пунто мк1 5 врати.
    Колко евтин?Защото има евтини има и хубави варианти...
    Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
    Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
    EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

    Коментар


      #3
      Нещо за около 20-30лв :D
      Фиат Пунто 96'' 1.7ТД

      Коментар


        #4
        Значи...За тези пари само Тъндър или всякакви такива китайци...Размерът не съм сигурен ,но мисля ,че е 17см... Иначе има и хубави Пайниъри за около 50-на лева и разликата с Тъндъра не е малка в качество и свирене...Ако искаш качествено ,отиваш на 100-на лева...Там вече има JBL ,Hertz ,Pioneer и още доста добри марки... За модели няма да ти казвам ,защото смятам че няма нужда...Може да погледнеш и моделите на JVC...Също не са скъпи ,но и не свирят чааааак толкова зле за парите си...
        Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
        Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
        EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

        Коментар


          #5
          аз си взех MAC, не мога да ти кажа мнение, защото не стигнах до там да ги сложа 2те, а само едната. Водят се иначе средно качество. 54лева ми струваха елипси за корите на бравата
          Alfa Romeo 147 1.9JTD 16v

          Коментар


            #6
            Re: Колони фиат пунто мк1

            sevisevi16 написа:
            Предложете ми хубав и евтин вариянт за предни колони във вратие за пунто мк1 5 врати.
            -> http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=99039 ако са чудиш как да стане , ако нямаш дупки за говорители и мислиш че директно ше паснат на кората забрави опират в джама :Д
            >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

            Коментар


              #7
              Добре колеги, благодаря ще разгледам сега съм се ореантирал към пионерчето и jvc за колони във вратите, а можете да ми предложите и за високи тоест тези дето са във таблото едната ми е на място, но другата липсва...:D
              Фиат Пунто 96'' 1.7ТД

              Коментар


                #8
                sevisevi16 написа:
                Добре колеги, благодаря ще разгледам сега съм се ореантирал към пионерчето и jvc за колони във вратите, а можете да ми предложите и за високи тоест тези дето са във таблото едната ми е на място, но другата липсва...:D
                У таблото нямат дупки , тоест няма акустика , ако си изрежеш дупки под колонките може и да земат да бумкат иначе квото да сложиш е ... безмислено
                >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                Коментар


                  #9
                  Във такъв вариянт ще търся само колонки за вратите по-натам ще търся за кората елипси.
                  Фиат Пунто 96'' 1.7ТД

                  Коментар


                    #10
                    Fiat_Punto11 написа:
                    sevisevi16 написа:
                    Добре колеги, благодаря ще разгледам сега съм се ореантирал към пионерчето и jvc за колони във вратите, а можете да ми предложите и за високи тоест тези дето са във таблото едната ми е на място, но другата липсва...:D
                    У таблото нямат дупки , тоест няма акустика , ако си изрежеш дупки под колонките може и да земат да бумкат иначе квото да сложиш е ... безмислено
                    Не го разбра явно... На таблото си се вграждат пищялки. И най-добрия вариант ти е мид говорител във вратите и пищялки горе, отколкото коаксиални говорители(всичко на едно).

                    Коментар


                      #11
                      Напълно съм съгласен, че компонентна система е по-доброто решение, ама човекът търси високоговорители за 20-30 лева... Най-близко до този бюджет с прилична свирня е тази далавера:http://caraudio.bg/product/506/mac-a...bil-165-f.html

                      Коментар

                      Working...
                      X