Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпроси за Фиат крома.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    emzo написа:
    Руските ракети изстрелваДатчик на климатроника.Тия неща ги пише в книжката на колата, ама кой е толкоз луд, че да ги чете ?
    За жалост, дори и резервна гума нямаше, като я купих колата, ти за книжка казваш Благодаря за инфото!
    1.9 16v multijet manual gearbox

    Коментар


      #32
      То в колата ясно, че е нямало книжка.За тази иде реч - http://download.fiat-bg.org/Books/Cr...k_En.pdfАко се фен на междуконтиненталните ракети МИР - то тук:http://download.fiat-bg.org/Books/Croma/ я има и на техния език
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #33
        Ако не се изолира софтуерно ще ви вкара в авариен режим
        Фиат крома

        Коментар


          #34
          Привет, Колеги!При мен се появи един проблем с волана, което ме навежда мисълта че проблема е в лентовия кабел или както се казва.При въртене на волана загасваха на моменти бутоните за музиката. Вече не работят изобщо, но при натискане на клаксона когато свирне светват и бутонит...Дали проблема наистина е там и как се стига до този лентов кабел ? Изобщо може ли да се купи от някъде ?Поздрави и хубав ден
          Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

          Коментар


            #35
            Оказа се че буксата за мулти функциите се е откачила. Закачих я и всичко се оправи.Купих кабел 2ра употреба за 40-50лв но не стигнах до смяна.
            Fiat punto 2001г. 1.9DS 60hp 4.9/100 , 4.4/100

            Коментар


              #36
              donibrasco написа:
              BO написа:
              Искаш да кажеш, че на Крома си запушил ЕГР-а, светнала ти е лампата, ама промяна във вървенето на колата няма?
              Да точно това казвам, по-точно след никаква индикация на таблото, колата просто спря да върви, което ме насочи право към егр, затапих го, светна чека( което е нормално) , колата се държи както преди да се появи тоя проблем.Мисълта ми е, записана е грешката на егр-ок, дали мога си карам така или след определен пробег ще имам съпътстващи проблеми?
              Извинявам се ,ако не пиша по правилния начин ,но съм нов във форума...Аз също имах проблем с егр ,откачах дебитомера колата си върви нормално,затапвах егр-а ,колата върви нормално,обаче свети чека...Чистих всички маси ,дето ги видях в моторния отсек,педала на газта,дроселовата клапа ,датчика на всмукателния колектор,накрая купих 1 нов егр и колата си заработи нормално.В Германия работя в момента ,там купих и карам Кромата.Егр.а поръчах от немския ибей за 47 евро.Описвам това,да знаят колегите ,че не е толкова скъпа подмяната и колата си остава с монтираните от производителя части.Не пуши,ауспуха и е като на бензинова кола чист и ДПФ.а работи нормално.Пак от ибея купих и 1 добавка
              фиат крома 1.9 мултиджет 120 кс

              Коментар

              Working...
              X