Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Авто мултимедия

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Относно таблета няма да е от много скъпите до към 80-90 лева някъде втора ръка другото във снимките и темите които видях хората все си запушват духалките на парното на централната конзола което според мен не е удачен вариант аз обмислям един 7 инча да се монтира долу където е запалката и пепелника във отворено положение във фиат браво понеже аз така и така не ги ползвам Ако някой може да сподели идея да казва .Благодаря предварително .Притесняваме много монтажа как ще стане Нещо подобно http://media.snimka.bg/2007/010268554.jpg
    FIAT BRAVO 1.6 16v 1997 година

    Коментар


      #17
      Таблета вече е набавен http://www.handy.bg/bg/p/revo-pad/revo-pad-rp853-3-g остава главния въпрос къде и как да го сложа махнах пепелника и запалката и ще стане добре със дообработки но няма да имам запалка с която да зареждам и за това ги монтирах обратно на мястото им :D и сега не знам ?
      FIAT BRAVO 1.6 16v 1997 година

      Коментар


        #18
        Пиши в ebay.com "tablet car stand" и избирай.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #19
          monster18 написа:
          Таблета вече е набавен http://www.handy.bg/bg/p/revo-pad/revo-pad-rp853-3-g остава главния въпрос къде и как да го сложа махнах пепелника и запалката и ще стане добре със дообработки но няма да имам запалка с която да зареждам и за това ги монтирах обратно на мястото им :D и сега не знам ?
          Абе човек ... Мислиш ограничено ... Ако не пушиш и не ти трябва запалката . Махния ! Таблета се зарежда на 5V тост земаш един стабилизтор от 12 на 5 волта или земаш кабел за зареждане на таблет телефон в кола разкараш му голямата букса за запалката като я разглобиш вътре има пак такъв стабилизатор , просто разкарай голямата букса и другото го прекрии компактно някъде в таблото и го преправяш и го връзваш да ти зарежда таблета при контакт само запалката може си я преместиш в жабката или от зад зад подлакатника или кадето си искаш ... Стига са ограничава разкърши мислите. Запалката е просто е една букса са 2 кабела + и - с постоянно подаване на 12V ... ко нещо има драскай ... Вариантите да минеш от 12 на 5 волта с 2 или стабилизаторче с 3 крачета прилича на транзисторче или с резисторче около 400-500 ома трябва замеря да кажа с какъв товар да е точно зада слезе на 5 волта и 2те струват стотинки ... А ако си купиш готов кабел и му раздухаш буксата вътре си има всичко ... И една лека идея ... ше тряа си препраиш малко кабела за зареждане ако искаш да ползваш ФЛАШКИ към таблета нали има преходник от микро УСБ към нормално зада му боднеш флашка ... е ше тряа да цепнеш кабела да намериш 2та захранващи кабела другите два са дата инфо ... и успоредно да закачиш зареждането , разбира се може да си земеш УСБ удалжител и да си туриш изхода за УСБ кадет си искаш . Идеята ем да са зарежда ем да ползваш флашка ... Опасност от презареждане няма щот си има батерия и програма с реле кат зареди да прекъсва заряда ама така или иначе се ще е включен към заряд при контакт ... Някой хора имат проблем с вредните токове имат проблем с шумове и виене ... може да се наложи да си направиш филтър на захранването
          >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

          Коментар

          Working...
          X