Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фиат браво 1,9jtd 105

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фиат браво 1,9jtd 105

    здравейте колеги,искам да попитам как да се свържа с 3 пиновата букса при положение че тя е само с два пина втори и трети(маса и К линия)пробвах с купешки преходник без успех, с ваг ком кабел и с елм 327 блутут . мулти еку скан вижда кабела при теста но не може да се свърже, а елма неможе да се здвои.

    #2
    3 пиновата букса на твоята кола (а и на моята) е наистина с два кабела (К линия и маса).Прехода, който ползваш връзва К линията до 7ми пин на ОБД буксата. Масата, към маса.От преходника излизат два допълнителни кабела за захранване. Предполагам, че си ги свързал ?Нищо сложно. Би трябвало да може да се свържеш. Провери настройките на програмата, която използваш.Нещо такова е:
    04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

    Коментар


      #3
      vgeorgiev написа:
      3 пиновата букса на твоята кола (а и на моята) е наистина с два кабела (К линия и маса).Прехода, който ползваш връзва К линията до 7ми пин на ОБД буксата. Масата, към маса.От преходника излизат два допълнителни кабела за захранване. Предполагам, че си ги свързал ?Нищо сложно. Би трябвало да може да се свържеш. Провери настройките на програмата, която използваш.Нещо такова е:
      изписва ми повреден кабел или грешен ком порт,портовете ги проветих съвпадат а елма немога да го сдвоя но пък съм го ползвал на алфа 156 само че през обд

      Коментар


        #4
        С коя програма пробваш ?Ако е Фиат Еку Скан, предполагам, че избираш Bravo/Brava ’99 JTD 105.
        04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

        Коментар


          #5
          vgeorgiev написа:
          С коя програма пробваш ?Ако е Фиат Еку Скан, предполагам, че избираш Bravo/Brava ’99 JTD 105.
          мулти еку скан да това избирам

          Коментар


            #6
            При мен прави един и същ проблем всеки път. Ако съм запалил мотора и опитам да се свържа, никога не се получава.Трябва да изгася, да се свържа и да запаля. Преди време изобщо не можех да се свържа. Опитай с UniDiag. Много е неприятна за работа, но е безотказна.
            04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

            Коментар

            Working...
            X