Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за диагностика на ситроен ц3 1,4 хди 2003г

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за диагностика на ситроен ц3 1,4 хди 2003г

    Здравейте ,с каква програма може да се четат грешки на ситроенчето?Пробвах няколко ,но нищо не става.Имам елм и самоделен ккл кабел,мареята си я свързвам и с двата но на ситроена не става.В ситроен форума твърдят че става само с лексия,но четох че става и с други
    FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

    #2
    LexiaAutocom - евентуално.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Значи да се отказвам,те и двете са си цифра
      FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

      Коментар


        #4
        Аутоком - 99% сигурно че ще чете, трие грешки, възможност за настройки и живи данни. На Рено Лагуна II 1.9 HDI 2002 г. работи перфектно.
        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

        Коментар


          #5
          Хубаво бях тръгнал за пунто 1.3, но жената като каза ц3 и край.Бях чел че става и скан+,обд скан и подобни,но явно ще си чета само мареята.Аутокома и лексията ми идват скъпи
          FIAT MAREA 1.6 16V Weekend 99

          Коментар


            #6
            Dido_Lyubenov написа:
            Аутоком - 99% сигурно че ще чете, трие грешки, възможност за настройки и живи данни. На Рено Лагуна II 1.9 HDI 2002 г. работи перфектно.
            Недей да си залагаш заплатата Точно на това ренде не чете бая неща.Освен ако наистина не са сложили HDI мотор на рено
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              emzo написа:
              Dido_Lyubenov написа:
              Аутоком - 99% сигурно че ще чете, трие грешки, възможност за настройки и живи данни. На Рено Лагуна II 1.9 HDI 2002 г. работи перфектно.
              Недей да си залагаш заплатата Точно на това ренде не чете бая неща.Освен ако наистина не са сложили HDI мотор на рено
              :D Предвидливо съм си оставил процент недоверие. Да взема обаче да те питам нещо - моята Мареа ТД100 я четохме миналата година с Аутоком 2012, нямаше проблем. Закачи се от раз и изкара доста опции, чете и търка грешки, живи данни и т.н.т. Сега имам Аутоком, ама по-нов хардуер с версия 2013. Закачам се към ЕКУ на инжекциона, но като пробвам да чета данни - гршки, живи данни и каквото и да било, ме изхвърля и казва че автомобила не отговаря правилно. Има ли някакви специвични настройки на ком-порта за тези модели, или тая версия не е подходяща ? Със Стилото няма проблем, както и с Рено, Дачия, БМВ ...
              Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

              Коментар


                #8
                Няма настройки специфични.Може да пробваш и с на делфи софтуера, но като слагаш нова версия иска и ъпдейт на фирмуера.
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  Благодаря ! Ще опитам. В краен случай, като си взема VAG COM -а от сина, ще я закача с МЕС. Нямам проблеми с колата, ама ей така да видя какво се случва :D
                  Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                  Коментар

                  Working...
                  X