Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблем с фиат Браво 1.4

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    проблем с фиат Браво 1.4

    Колеги моля ви за съдействие /жена съм/ напоследък имам проблем,както карам имам фиат Браво 1.4 бензин,като включа мигача,все едно угасва колата,прекъсва и ми е угасвала на два пъти,после все едно нищо и няма,но днес дори ми светна жълт ключ,под който пише "CODE",преди време имах проблем със мигачите,както ги има в един момент изчезват,но се оправи от само себе си.Моля ви кажете според вас какво е и какво може да се направи.Благодаря предварително за съдействието.п.п-скоро зареждах акумулатора и седмица след зареждането започна да ми прави тези номера с прекъсването и угасянето

    #2
    Re: проблем с фиат Браво 1.4

    nelivv написа:
    Колеги моля ви за съдействие /жена съм/ напоследък имам проблем,както карам имам фиат Браво 1.4 бензин,като включа мигача,все едно угасва колата,прекъсва и ми е угасвала на два пъти,после все едно нищо и няма,но днес дори ми светна жълт ключ,под който пише "CODE",преди време имах проблем със мигачите,както ги има в един момент изчезват,но се оправи от само себе си.Моля ви кажете според вас какво е и какво може да се направи.Благодаря предварително за съдействието.п.п-скоро зареждах акумулатора и седмица след зареждането започна да ми прави тези номера с прекъсването и угасянето
    Някой ще може ли да ми отговори???

    Коментар


      #3
      CODE - проблем с имобилайзера.Ако се появява само при пускане на мигач, може някъде да прави късо.Закарай я на някой майстор ключар/електричар да я погледне.
      "Без сърца, сме просто машини"
      Toyota Prius 1.5 Hybrid
      EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

      Коментар


        #4
        Махни пластмасите около волана и проследи кабела на антенката за имо-то то се намира зад бушоните провери му буксата, може и с контактен спрей да пръснеш на буксата, абе като цяло проблема сиг ти е от антената до имо-то.
        Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
        И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
        .

        Коментар


          #5
          Клемите на акумулатора провери. Дали е дава хубав контакт, както и масата на купето. Подобен проблем имах от клемите, само , че при мен цъкаше постоянно някакво реле зад волана и си гаснеше, когато си иска.
          ФИАТ- Пътят е само формалност
          ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
          -----------------------------------------------------
          FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

          Коментар


            #6
            Благодаря!

            Благодаря на всички,които ми отговориха!Съветите са ви ценни,все пак да не се лутам напосоки!Весели празници на всички! :P

            Коментар

            Working...
            X