Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

отваряне на комп на стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    мн са къси двата кабела
    Прикачени файлове

    Коментар


      #17
      Ако не можеш да сложиш маркуча на мястото му,затапи с нещо дупката на големия въздуховод! Защото не трябва да смуче въздух от никъде освен през филтъра.
      Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
      И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
      .

      Коментар


        #18
        Примерно с боров електрод
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #19
          Три часа каране граско извънграско и няма помен от проблема . БЛАГОДАРЯ ВИ НА ВСИчКИ ЗА ОТДЕЛЕНОТО ВРЕМЕ БЕЗ ВАС КОЛАТА ЩЕшЕ ДА Е ОЩЕ ПРЕД НАС Много добре върви даже и проблема с тресенето на газ изчезна предполагам че е от смяната на свещите. Сега чакам и МАП-а да престигне и предполагам че ще е още по-добре. ОЩЕ ЕДИН ПЪТ ВИ БЛАГОДАРЯ

          Коментар


            #20
            Проблема тази сутрин пак се появи като за разлика от друг път седях половин час в кръстовище и акумулатора ми падна. Резултата беше 30 лв за пътна помощ. Едно разбрах компютъра не прегрява не е от това.

            Коментар


              #21
              dnlsatriani написа:
              Проблема тази сутрин пак се появи като за разлика от друг път седях половин час в кръстовище и акумулатора ми падна. Резултата беше 30 лв за пътна помощ. Едно разбрах компютъра не прегрява не е от това.
              Ами не е точно така,това са ти косвени проблеми свързани с предишните прегрявания на компа,целия проблем идва от там че омпа е прегряван многократно,хубаво е всички пинове да се презапоят,но от човек който разбира!
              Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
              И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
              .

              Коментар


                #22
                Приятелю аз минах по твоя път. Имах прецакани пинове както на видеото, но след като ги оправих проблема продължи. Оказа се че има чип един или повече - не знам, които се прецакват и ако при теб се е случило е вече късно просто да го преместиш и да очакваш, че е ОК.Мога да ти дам контакт на един човек, които оправи моя комп както и на други колеги от форума. Разпитах и след неговата намеса нямат проблеми и те и аз включително. Можеш да се разтърсиш има теми по този въпрос. Ако искаш може да ми пишеш и лично и ще споделя информацията, която събрах.А относно преместването. Преместил съм компа, кабелите не стигат първоначално, но ако попреместиш малко маркучите става.
                Fiat Punto '98 1.1 6Speed.
                Fiat Stilo '02 1.6 16V

                Коментар

                Working...
                X