Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

alfa 147 оригинално cd cancheck

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    alfa 147 оригинално cd cancheck

    Здравейте, от скоро съм собственик на алфа ромео 147 жтд. Колата нямаше cd като я взех, и един приятел ми даде оригиналното cd от 147 2.0 бензин, но като го сложих ми изписа cd cancheck и така си стой. Може само да се изключи и включи. Ще съм много благодарен ако някои може да ми помогне.

    #2
    Закачаш я на компютър и "запознаваш" новия плеър втора ръка с боди компа. Имат си кодове за защита, да не може ей така да си краднеш едно и да си го боднеш в колата. Освен това подържат разни опции за обмен на данни между боди компа и плеъра.
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

    Коментар


      #3
      Пренареждана ти е буксата на колата най-вероятно.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        emzo, а това какво че каже? Със "запознаване" с компа дали ще тръгне? Мерси иначе и на 2-мата за бързите отговори.

        Коментар


          #5
          Проблема е решен, благодарение на емзо,за което му благодаря още 1 път.

          Коментар


            #6
            Сд алфа 147

            Здравейте,И аз имам същия проблем при същия случай. Споделете как го оправихте. Благодаря!

            Коментар


              #7
              Пренареждаш буксата, както трябва.Въвеждаш код-а на радиото и правиш proxy alignment.
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                алфа 147

                Проблема при мен е че кабелите са одрязани и незнам кой кабел къде да го сложа. Може ли снимка на правилно подредена букса за да видя кой цвят кабел къде стой. Благодаря!

                Коментар

                Working...
                X