Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Слабо ми светят фаровете - ULYSSE 2003

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Слабо ми светят фаровете - ULYSSE 2003

    Здравейте колеги,фаровете на моят фият никакви ги няма. Смених крушките мисля, че стана оща по зле. Отидох в сервиз да ги регулират и там даже гледах на екрана на машинката дали ще направят всичко както трябва, но уви. В момента ако не пусна халогените направо нищо не виждам. Левият фар прави една обратна дъга на 10м. от колата а останалата светлина е толкова разсеяна че все едно я няма. Десният даже и това не прави а само разсейва светлината и толкова.Отидох на друг сервиз и там след като сложиха машинката за регулировка отпред казаха, че всичко е ОК. като обясних на "майстора" какво се вижда вчер започна да ме гледа умно и ми стана ясно, че трябва да си тръгна от там. На следващата вечер реших сам да опитам да ги оправя и вече офециално нищо не се вижда Гледах в нета един такъв фар струва около 1200 лв. и вече съм напълно обезсърчен.Моля помагайте, някой знае ли къде е проблема и как може да се отстрани.

    #2
    Нагорели рефлектори? Има фирми които ги рециклират за поносима сума, стига това да е проблема.
    "Без сърца, сме просто машини"
    Toyota Prius 1.5 Hybrid
    EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

    Коментар


      #3
      Re: Фарове ULYSSE 2003 - помощ!

      Павел Павлов написа:
      Здравейте колеги,фаровете на моят фият никакви ги няма. Смених крушките мисля, че стана оща по зле. Отидох в сервиз да ги регулират и там даже гледах на екрана на машинката дали ще направят всичко както трябва, но уви. В момента ако не пусна халогените направо нищо не виждам. Левият фар прави една обратна дъга на 10м. от колата а останалата светлина е толкова разсеяна че все едно я няма. Десният даже и това не прави а само разсейва светлината и толкова.Отидох на друг сервиз и там след като сложиха машинката за регулировка отпред казаха, че всичко е ОК. като обясних на "майстора" какво се вижда вчер започна да ме гледа умно и ми стана ясно, че трябва да си тръгна от там. На следващата вечер реших сам да опитам да ги оправя и вече офециално нищо не се вижда Гледах в нета един такъв фар струва около 1200 лв. и вече съм напълно обезсърчен.Моля помагайте, някой знае ли къде е проблема и как може да се отстрани.
      Намери Герака от форума, той рециклира фарове.
      Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
      (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
      Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

      Коментар


        #4
        ок обаче...

        Сигурно ще прозвуча тъпо но си мислих, че при тези лупи няма рефлектори!?!

        Коментар


          #5
          Re: ок обаче...

          Павел Павлов написа:
          Сигурно ще прозвуча тъпо но си мислих, че при тези лупи няма рефлектори!?!
          http://forum.fiat-bg.org/profile.php?mode=viewprofile&u=5095 Ето ти профила му, драсни му лс и се разберете.
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            Re: ок обаче...

            Благодаря за линка.Писах му, дано може да помогне.

            Коментар


              #7
              За проблемите ти с електрическата част на колата потърси...

              Виж и този твой градски,останал съм с впечетлението ,че по електрическата част,особено светлините няма какво да му се опре.Ще ти погледне инсталацията на фаровете и ДРЛ-а ,ако имаш.Ще се оправиш с малко търпение и последователност.Успех!
              Fiat BRAVA 1.6/16v103Hp EL(LPG Lovato)- XII.1997 182А4.000- Аудио система
              Мразя чалгата повече и от политиците. Поправено.Комунизмът ще отстоява своите основи по един или друг начин.Оправия-няма!

              Коментар

              Working...
              X