Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мареа няма къси светлини

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мареа няма къси светлини

    Здравейте колеги. Смених лостчетата за чистачки и фарове защото нямах къси светлини преди след като ги смених проблема си остана. Просто не ми идва ток на късите, имам и една изгоряла крушка на късите това проблем ли е ? дайте идеи Мареа 1.8 бензин 1997 г.

    #2
    1. Сигурен ли беше, че проблема е в касетата на волана, че си я сменил?2. Тази която си сложил, сигурен ли си че работи?3. Предполагам, че си проверил и бушоните?4. Попадал съм на проблем в куплунга, беше нагорял навътре и понеже е с доста къси кабели на първо време не го видяхме, открихме го случайно, като разбутахме кабела. И накрая след установените проблеми и заради поредните нагорели клеми в касетата, вече слагаме релета на къси и дълги, да не товарят касетата и куплунга.
    FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
    Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

    Коментар


      #3
      NikMar написа:
      1. Сигурен ли беше, че проблема е в касетата на волана, че си я сменил?2. Тази която си сложил, сигурен ли си че работи?3. Предполагам, че си проверил и бушоните?4. Попадал съм на проблем в куплунга, беше нагорял навътре и понеже е с доста къси кабели на първо време не го видяхме, открихме го случайно, като разбутахме кабела. И накрая след установените проблеми и заради поредните нагорели клеми в касетата, вече слагаме релета на къси и дълги, да не товарят касетата и куплунга.
      ......Колега не знам дали работи правилно, всички видове осветления ги има освен къси. къде се намира куплунга ? не знам какво е това, не знам къде се намира и как да го оправя. Мерси

      Коментар


        #4
        Щом си сменял касетата си вадил и куплунга - левия на касетата, за него става дума.
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          #5
          Виж тази тема: Проблем с къси светлини.
          04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

          Коментар

          Working...
          X