Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

DRL - Модул за къси светлини

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    DRL - Модул за къси светлини

    Колеги помагайте,купих си ANG- модул за автоматично пускане на светлините и испитвам сериозна трудност с монтирането му.Затруднява ме да определя кой кабел е за късите светлини, преди ключа за включване на фаровете и кой е след ?Моля ако някой е свързвал подобно устройство да даде разяснение. Устройството е на цена от 25 лв. от магазина на Щайнбергер на бул. Хр. Ботев 97. Задавам въпроса на вас защото в магазина ми казаха, че по отношение на инсталирането не са компетентни(което е кофти). Колата е Фиат Пунто 1,2 8v 2000 год. 2 врати бензинЕто и снимки с устройството.
    Прикачени файлове

    #2
    Разгледай тази тема. Този модул е просто един "байпас", затова няма значение кой кабел къде ще отиде, затова и двата са оранжеви.
    00' Bravo 105 JTD

    Коментар


      #3
      nikolce написа:
      Разгледай тази тема. Този модул е просто един "байпас", затова няма значение кой кабел къде ще отиде, затова и двата са оранжеви.
      Мерси колега, прочетох темата но нещо пак не се ориентирам за моя модул.Виждам, че си доста в час с нещата. Ако може да ми дадеш конкретно предложение за моя модул за свързване, стъпка по стъпка.Мерси предварително

      Коментар


        #4
        чети това мнение най вечеЦъкако нещо е неясно ще обяснявамт.е. двата оранжеви отиват на Сивия и Сиво-Черния на буксатаа Черният го връзваш на Черния от буксата Червения го връзваш на Оранжевият кабел който излиза от буксата на контактния ключ
        Прикачени файлове
        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

        Коментар


          #5
          todorshalev написа:
          чети това мнение най вечеЦъкако нещо е неясно ще обяснявамт.е. двата оранжеви отиват на Сивия и Сиво-Черния на буксатаа Черният го връзваш на Черния от буксата Червения го връзваш на Оранжевият кабел който излиза от буксата на контактния ключ
          Много благодаря колега,това което си описал ме устройва и нямам проблеми да го извърша. Маса имам на едно болче, плюса от оранжевия ще го взема и съм сигурен в него, че е при ключ, защото съм свързвал алармата на Пунто-то и съм го ползвал. Единствено искам да те попитам сигурен ли си за включването към Сивия и Сиво-Черния на буксата към оранжевите на DRL-a.

          Коментар


            #6
            според схемите който имам е така а и както колегата ilko-gd е разяснил в темата са точно те
            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

            Коментар


              #7
              todorshalev написа:
              според схемите който имам е така а и както колегата ilko-gd е разяснил в темата са точно те
              Добре, ще пиша като ми остане време да направя свързването...

              Коментар

              Working...
              X