Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за музика на Фиат Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за музика на Фиат Браво

    Здравейте колеги имам фиат браво 1,6 97 година и на касетофона пише на капачката за касетката CD CHANGER CONTROL какво точно означава никъде не видях ченджър . И другия ми въпрос е как да реша проблема със слушането на музика в колата взех фм трансмитер но е грозно защото пепелника със запалката трябва да е постоянно отворен нещо можете ли да ми предложите вие
    FIAT BRAVO 1.6 16v 1997 година

    #2
    Имаше една тема в която подробно беше описано как да си изкараш AUX на касетофона. Така нямаш нужда от трансмитер защото можеш да си свържеш телефон, плеар и др. Ще потърся темата и ще тия пратя. Ако си искаш трансмитера - Аз лично бях си пуснал едни разклонения от кабелите на запалката и трансмитера ми седеше в жабката, но като изгасиш колата и музиката спира. Друг вариант е ново радио с AUX, USB и слот за карта, но е най-скъпо.Ето я темата: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...&start=0Тук гледам че пише същото за което си споменал по-горе.
    Fiat Bravo 1.9 TD100

    Коментар


      #3
      Колеги сложих трансмитера но да ви кажа разочарован съм от качеството на звука
      FIAT BRAVO 1.6 16v 1997 година

      Коментар


        #4
        Колеги а да попитам радиото на бравото имали някакви настройки примерно за баси -високи ниски тонове и така нататък и ако има как става номера
        FIAT BRAVO 1.6 16v 1997 година

        Коментар


          #5
          Има, това копче като го натсинеш веднъж е за баси, още веднъж като го издърпаш нагоре е за високи.
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            Моето има 2 стрелки на него лява и дясна и радиото е друг модел но ще пробвам
            FIAT BRAVO 1.6 16v 1997 година

            Коментар


              #7
              monster18 написа:
              Моето има 2 стрелки на него лява и дясна и радиото е друг модел но ще пробвам
              На другите модели има на същото място копче с което на дисплея ти излизат неща за регулиране.
              ФИАТ- Пътят е само формалност
              ТОП Анализатор на Фиат Форум България!!!
              -----------------------------------------------------
              FIAT BRAVA 1,4 12V (LPG) 80---, Powered by nothing (Camshaft - Not replaced)

              Коментар


                #8
                Моето радио е този модел http://www.alo.bg/1876099 моля ви някой да ми обясни по подробно как стават тези настройки които съм споменал по горе
                FIAT BRAVO 1.6 16v 1997 година

                Коментар


                  #9
                  И ми е интересно къде е стоял чейнджъра ако го е имало въобще гледам в жабката има един панел който се сваля и вътре има свободна букса но незнам дали е бил там
                  FIAT BRAVO 1.6 16v 1997 година

                  Коментар


                    #10
                    натисни копчето AUDIO от там си избираш:баланс, ниски, високи, усилване.Прочети ми това мнение.Показвам как на същото радио му се пуска сигнал през буксата за чейнджъра.Чейнджъра не го търси.
                    04/2000 Fiat Brava 1.9 JTD 105+

                    Коментар


                      #11
                      Това колега е много добре но за жалост не съм хич на ти с електрониката
                      FIAT BRAVO 1.6 16v 1997 година

                      Коментар


                        #12
                        Колега vgeorgiev станаха настройките благодаря много а да попитам последно предложете ми някакви евтини със долу горе добър звук тонколони за предните врати че както споменах моите са за смяна
                        FIAT BRAVO 1.6 16v 1997 година

                        Коментар

                        Working...
                        X