Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Ключовете за отоплението не светят ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Ключовете за отоплението не светят ?

    Здравейте колеги . Днес видях , че ключовете за отоплението под клапите не светят . Аварийното копче и другите за подгряване си светят , само тези за отоплението не светят. От какво може да е ? Ще проверя някое бушонче да не е изгоряло - дали ще е най-вероятно това ?

    #2
    Между другото и на мен не ми свети нищо / там където регулираш градусите , степените на вентилаторчето и другите на около ако има тема направена по този въпрос дайте линк моля
    Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
    Ex.Bravo 1997 1.8 GT

    Коментар


      #3
      Да ако някой знае нещо да каже или да ни насочи ? Ако не утре ще посетя електричар ....

      Коментар


        #4
        Лампи за врътките на парното.

        Ibiza написа:
        Между другото и на мен не ми свети нищо / там където регулираш градусите , степените на вентилаторчето и другите на около ако има тема направена по този въпрос дайте линк моля
        Това мисля,ще ти свърши работа за Марата,а това е за Пунтото.Колеги надявам се да намерите някои отговри в тея теми.Успех! ПП:Описание (и линк със снимки за Пунтьо МК2
        Fiat BRAVA 1.6/16v103Hp EL(LPG Lovato)- XII.1997 182А4.000- Аудио система
        Мразя чалгата повече и от политиците. Поправено.Комунизмът ще отстоява своите основи по един или друг начин.Оправия-няма!

        Коментар


          #5
          Много ти благодаря колега

          Коментар


            #6
            Ето това се нарича точен отговор благодаря колега да си жив и здрав Ти и колата ти (хаха ) :D
            Fiat Marea 2001 1.9 110+ powered by Emzo.
            Ex.Bravo 1997 1.8 GT

            Коментар


              #7
              Може ли и за Fiat Stilo 1,9 Multijet 88kW същото??? Благодаря предварително.
              Или колкото може по-кратко, или колко може по-приятно.

              Коментар


                #8
                Здрасти колега...

                pkmitko написа:
                Може ли и за Fiat Stilo 1,9 Multijet 88kW същото??? Благодаря предварително.
                Re: Changing heater panel light bulbs(смяна на крушките на панела за отопление)Колега на английски е,но има и снимков материал.Темата е 3 стр.Ако все пак изпитваш някакви затруднения с обясненията там пускай ги в гугъл транслейта за "горе-долу".Успех и честит празник на всички.
                Fiat BRAVA 1.6/16v103Hp EL(LPG Lovato)- XII.1997 182А4.000- Аудио система
                Мразя чалгата повече и от политиците. Поправено.Комунизмът ще отстоява своите основи по един или друг начин.Оправия-няма!

                Коментар


                  #9
                  Re: Здрасти колега...

                  pl4 8rp написа:
                  pkmitko написа:
                  Може ли и за Fiat Stilo 1,9 Multijet 88kW същото??? Благодаря предварително.
                  Re: Changing heater panel light bulbs(смяна на крушките на панела за отопление)Колега на английски е,но има и снимков материал.Темата е 3 стр.Ако все пак изпитваш някакви затруднения с обясненията там пускай ги в гугъл транслейта за "горе-долу".Успех и честит празник на всички.
                  Много сте отзивчиви и експедитивни. Благодаря за линка. Вече го прегледах и смятам , че ще се справя - ако ли не, ще питам отново. БЛАГОДАРЯ
                  Или колкото може по-кратко, или колко може по-приятно.

                  Коментар

                  Working...
                  X