Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Субуфер за Пунто 2

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Субуфер за Пунто 2

    Здравейте колеги, влезнала ми е мравка под кожата да сложа оригинален субуфер на Пунтото. Харесах един от обява в Продавалника, 60 лв му е цената, но е чак в Шумен Как мислите, заслужава ли си (не самия субуфер а самата разправия около доставката) или да пообиколя автоморгите в София?
    Fiat Palio Weekend 75 - до пролетта на 2013;
    FIAT PUNTO 2 (18

    #2
    Виж Тошко Шалев, дали няма от неговото старото пунто дето го продава на части , ако няма може да ти го направи едно към едно с оригиналния.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      60лв много ли ти се вижда ?Иди виж за колко ще ти направят една къстъм кутия, после и говорител и усилвател.2.7кг ти е теглото, Еконта няма да и скъп.
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #4
        60лв много ли ти се вижда ?
        Не естествено, цената е съвсем разумна.
        2.7кг ти е теглото, Еконта няма да и скъп.
        Просто си мислех за максимално неангажиращ вариант, но за този въобще не се сетих, благодаря за добрата идея. Сега ще звънна на човека.PS:Изпитвам някакво необяснимо удоволствие да си окомплектовам колата само с автентични ФИАТ-ски атрибути
        Fiat Palio Weekend 75 - до пролетта на 2013;
        FIAT PUNTO 2 (18

        Коментар


          #5
          Няма страшно тука половина та сме болни от това, а и между другото и психиатър не помага
          Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
          (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
          Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

          Коментар


            #6
            Имаме сделка
            Няма страшно тука половина та сме болни от това, а и между другото и психиатър не помага Mr. Green
            Значи съм попаднал на правилното място
            Fiat Palio Weekend 75 - до пролетта на 2013;
            FIAT PUNTO 2 (18

            Коментар


              #7
              Re: Субуфер за Пунто 2

              VMarinkov написа:
              Здравейте колеги, влезнала ми е мравка под кожата да сложа оригинален субуфер на Пунтото. Харесах един от обява в Продавалника, 60 лв му е цената, но е чак в Шумен Как мислите, заслужава ли си (не самия субуфер а самата разправия около доставката) или да пообиколя автоморгите в София?
              виж да ти кажа цената не е никак висока когато аз взимах преди време дадох 120лвсвири много добре но НЕ се свързва много лесно Прочетиза неясното ми пиши на ЛС да обяснявам знак как се връзва аз бях БЕЗ и монтирах допълнително
              S_BANKOV написа:
              Няма страшно тука половина та сме болни от това, а и между другото и психиатър не помага
              мдааа така си е ПС: аз моето почти веднага го продадох
              Шофирай разумно, на пътя не си сам.
              Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
              Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
              Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

              Коментар


                #8
                за неясното ми пиши на ЛС да обяснявам знак как се връзва аз бях БЕЗ и монтирах допълнително
                Благодаря колега! Със сигурност ще имам нужда от напътствия при монтажа...
                Fiat Palio Weekend 75 - до пролетта на 2013;
                FIAT PUNTO 2 (18

                Коментар


                  #9
                  Да повдигна малко темата - дойде време за монтаж. Първи проблем - захващането на субуфера към купето. Предполагам, че има фабрична планка, но аз нямам и ще трябва да импровизирам нещо. Вторият, но по-съшествен е, че нямам оригиналната букса. Ще се радвам, ако няко колега сподели откъде мога да намеря такава.
                  Fiat Palio Weekend 75 - до пролетта на 2013;
                  FIAT PUNTO 2 (18

                  Коментар


                    #10
                    VMarinkov написа:
                    Да повдигна малко темата - дойде време за монтаж. Първи проблем - захващането на субуфера към купето. Предполагам, че има фабрична планка, но аз нямам и ще трябва да импровизирам нещо. Вторият, но по-съшествен е, че нямам оригиналната букса. Ще се радвам, ако няко колега сподели откъде мога да намеря такава.
                    копуваш си най тънките Кабелни обувки и си в джаза
                    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                    Коментар


                      #11
                      копуваш си най тънките Кабелни обувки и си в джаза
                      Благодаря, досега безуспешно ровех по онлайн магазини за електронни конмпоненти
                      Fiat Palio Weekend 75 - до пролетта на 2013;
                      FIAT PUNTO 2 (18

                      Коментар


                        #12
                        Колега за стойка мога да помогна,днес се обзаведох с буфер от едно Пунто, то си имаше стойките ако искаш ще ти дам адреса - гледам че си в Люлин така че ти е близо, а и букса имам една ако не се лъжа
                        Lancia Lybra 2.4 JTD
                        Fiat Punto MK2 1.2 16V Sporting
                        Fiat Punto MK2 1.2 16V

                        Коментар


                          #13
                          Колега за стойка мога да помогна,днес се обзаведох с буфер от едно Пунто, то си имаше стойките ако искаш ще ти дам адреса - гледам че си в Люлин така че ти е близо, а и букса имам една ако не се лъжа
                          Да колега, ще съм ти благодарен, ако споделиш адреса (в темата или на ЛС - както прецениш) Буксата също ще влезе в употреба :D
                          Fiat Palio Weekend 75 - до пролетта на 2013;
                          FIAT PUNTO 2 (18

                          Коментар


                            #14
                            Намира се на Ломско шосе - като идваш по Обелско на Петролите завиваш в ляво посока околовръстното и веднага след Петрола отдясно на 30-40 метра има автокъща 2-3-4 се казва мисля ( то друга точно там няма ), а за буксата пускам телефона ми на лично
                            Lancia Lybra 2.4 JTD
                            Fiat Punto MK2 1.2 16V Sporting
                            Fiat Punto MK2 1.2 16V

                            Коментар


                              #15
                              Благодаря на всички за съветите и напътствията Пунтьо вече е оборудван с туба и задни колонки, а аз отново съм в 10 ж клас
                              Fiat Palio Weekend 75 - до пролетта на 2013;
                              FIAT PUNTO 2 (18

                              Коментар

                              Working...
                              X