Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лампичка на таблото? Брава TD100

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Лампичка на таблото? Брава TD100

    Здравейте колеги,да се включа и в този раздел, че до сега само в дизел раздела се оплаквах Преди малко докато карах ми присветна една лампичка на таблото (жълта или оранжева). Премигна за секунда и дори не успях да я фиксирам хубаво какво и е означението. Става дума за нафтов фиат брава ТД100 (от подписа). Пада се горе долу в средата на таблото и леко в дясно. Каква ще да е?Поздрави
    Fiat Brava 1.9TD 100

    #2
    Колата с кое ниво на обурудване е S ,SX или EL ELX ?Ето снимкi на предупредителните индикации на таблото за SX и ELX.
    Прикачени файлове
    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

    Коментар


      #3
      ELX e.чудя се между позиции 7 и 11, още повече че другите са червени. Не знам номер 7 какъв цвят е. По скоро бих заложил на CODE. Възможно ли е така да премигне в движение?
      Fiat Brava 1.9TD 100

      Коментар


        #4
        Ако е номер 7 си мисля ,че е червена и светва ако изгори някоя крушка на стоповете.Ако е 11 то това е имобилайзера който щом си демонтирал за ремонт ако искаш е трябвало да премахнеш.Това е мое мнение.
        Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
        Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

        Коментар


          #5
          UPDATE:оказа се лампа 7 (за стоповете). Оранжева е! сега докато ми мигаха аварийните премигна 5-6 пъти и въпросната лампа на таблото. Огледах крушките, но бяха всички здрави. Утре на светло ще огледам пак по-внимателно.Благодаря на Tornado за пореден път за съдействието
          Fiat Brava 1.9TD 100

          Коментар


            #6
            deforse написа:
            UPDATE:оказа се лампа 7 (за стоповете). Оранжева е! сега докато ми мигаха аварийните премигна 5-6 пъти и въпросната лампа на таблото. Огледах крушките, но бяха всички здрави. Утре на светло ще огледам пак по-внимателно.Благодаря на Tornado за пореден път за съдействието
            Прегледай буксите към стоповете и леглата на самите крушки да не би да има окис.
            Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
            Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

            Коментар

            Working...
            X