Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тонколони на Пунто 2 - СЪВМЕСТИМОСТ ???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тонколони на Пунто 2 - СЪВМЕСТИМОСТ ???

    Здравейте колеги,карам Пунто 2000 години и тонколонките във вратите "свършиха курса" искам да си купя оригинални от някоя кола, която се продава на части. Въпроса ми е, знаете ли дали тонколоните от Гранде Пунто и Пунто 2 са съвместими (като размери) ?П.С. иска ми се да са от по-нова кола, за да им остава повечко живот.

    #2
    Re: Тонколони на Пунто 2 - СЪВМЕСТИМОСТ ???

    Milko.Punto написа:
    Здравейте колеги,карам Пунто 2000 години и тонколонките във вратите "свършиха курса" искам да си купя оригинални от някоя кола, която се продава на части. Въпроса ми е, знаете ли дали тонколоните от Гранде Пунто и Пунто 2 са съвместими (като размери) ?П.С. иска ми се да са от по-нова кола, за да им остава повечко живот.
    и що пък трябва да са оригинални по добре си купи 2 новички 17 см. двулентови колони и ще усетиш разликата там в оригиналните места пасват точно 17 см колонки
    Шофирай разумно, на пътя не си сам.
    Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
    Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
    Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

    Коментар


      #3
      Скоро и аз сменях и заложих на тези- http://www.alpine.bg/p/Products/cust...rs39/sxe-1725s
      Fiat Punto JTD

      Коментар


        #4
        Скоро и аз сменях и заложих на тези- http://www.alpine.bg/p/Products/cust...rs39/sxe-1725s
        А имаше ли проблем с напасването, защото установих, че ако магнита е по-голям не влизат??

        Коментар


          #5
          Точно там е въпросът. То си личи кои стават, като ги видиш на място. Аз сложих някакви Сони-та и съм доволен. Но като цяло изборът не е много голям, точно заради това, че ако е голям магнита, пречи на стъклото.

          Коментар


            #6
            Нямаше никакъв проблем с този модел на Alpine- влизат точно и магнита не пречи на стъклото.Вземай старата и мери по нея,аз така направих.
            Fiat Punto JTD

            Коментар


              #7
              гарантирам че ето тези стават перфектно аз бях с такива цъкПС: още ги имам даже ги продавам ако искш ми пиши на ЛС
              Шофирай разумно, на пътя не си сам.
              Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
              Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
              Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

              Коментар


                #8
                Извинявам се, че се намесвам, но оригиналните във вратите на Мареа, колко см са ? Понеже са за смяна.

                Коментар

                Working...
                X