Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Cassa subwoofer 100W как да го подвържа ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Cassa subwoofer 100W как да го подвържа ?

    Днес си купих 2ра употреба cassa subwoofer, но не знам как да я подвържа към касетофона.Има вкарана букса и срязани 7 кабела,а кой какъв е можете ли да ми помогнете ?Мисля че черния и червения са за захранването,а другите ?Не можах да намеря никъде схема.

    #2
    Към тази букса се връзват кабелите за задните колони, които се монтират от двете страни на кората, както и ел. антената.На долната схема ще видиш как да го направиш.№81 е конектора, който те интересува, а №90 е конектора на касетофона (евробукса май му се викаше ).Ще пада теглене на кабели.Добре, че е малка колата. :D Може пък фабрично да са прекарани до някъде, ама не ми се вярва.Успех!
    Прикачени файлове
    Fiat Grande Punto

    Коментар


      #3
      Колегата ти е пуснал перфектна схема,аз го играх този филм,монтира уферче в Ипсилона на жена ми..................супер лесно е.Имаш 2 плюса като единия е през контакт,другия постоянен,една маса/някъде за купето отзад в багажника/ и сигнали от задните колони,като при тя е важно да спазваш цветовете и поляритета на кабелите.Упсех.
      Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
      Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
      Ventura garage

      Коментар


        #4
        hf

        ebookbrowsee.net/97124d1199562236-original-fiat-subwoofer-fiat-punto-188-subwoofer-pdf-d446511033Намерих ги аз ... тука има описание точно за буфера сега го занесох на жичкаджия да ги пробва дали свири преди да разкокачваме колата,даже не знам ще се усети ли голяма разлика с тоя буфер .. аз отзад нямам колоби,имам само 2 предни във вратите и затова си купих тая бас каса

        Коментар


          #5
          Re: hf

          k1ll3rl00p написа:
          ebookbrowsee.net/97124d1199562236-original-fiat-subwoofer-fiat-punto-188-subwoofer-pdf-d446511033Намерих ги аз ... тука има описание точно за буфера сега го занесох на жичкаджия да ги пробва дали свири преди да разкокачваме колата,даже не знам ще се усети ли голяма разлика с тоя буфер .. аз отзад нямам колоби,имам само 2 предни във вратите и затова си купих тая бас каса
          Свири прекрасно,но си намери някакви задни колони
          Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
          Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
          Ventura garage

          Коментар


            #6
            Re: hf

            Mury написа:
            Свири прекрасно,но си намери някакви задни колони
            найстина свири чудесно но найстина без да имаш задни колони нз какво очакваш като прокарваш кабеляците си прокарай и за задните колони ето ти едно приятно четиво Буферако все пак не схващаш пиши на ЛС да обяснявам
            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

            Коментар


              #7
              Подвързано е. Много съм доволен има наистина огромна разлика,майстора и той каза че ще е хубаво да си купя едни задни колонки(те са малки 10см)но ще видя по нататък може да взема едни Hertz,Pioneer.

              Коментар


                #8
                Колеги,този бас става ли за пунто мк1?
                Fiat PUNTO 176 1.2 85 16V Sporting 99

                Коментар


                  #9
                  Ivan Malchev написа:
                  Колеги,този бас става ли за пунто мк1?
                  ако си го приспособиш да пасва може и да стане
                  Шофирай разумно, на пътя не си сам.
                  Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
                  Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
                  Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

                  Коментар

                  Working...
                  X