Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Прекарване на кабел за Bass каса на Fiat Stilo

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Прекарване на кабел за Bass каса на Fiat Stilo

    Здравейте момчета,Реших да си местя касата от старата в новата кола и понеже карах МБ ми беше лесно, че акумулатора беше отзад и не ми беше нужно прекарване на кабел за ток.. Обаче сега трябва да го прекарам от акумулатора чааак до багажника.. Днес гледах чудих се от къде и нищо не ми роди главата от къде мога да го провра че да влезе поне в купето от там по-лесно става..Грешен раздел -> Преместена.Модераторски екип на Fiat-bg.org
    Fiat Stilo 1.9 JTD
    "Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя."

    #2
    http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...720163като НЕ дупчиш, а сваляш кората на чистачките и точно там има гумена тапа, която може да ползваш.Абе като за новобранка, прегледай цялата тема.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Мен точно това ми е че не ми се дупчи. Разгледах пак не ми е много ясно но ще се разръчкам след малко! Благодаря
      Fiat Stilo 1.9 JTD
      "Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя."

      Коментар


        #4
        аре и аз да помогна темата пак е на колегата Emzo разгледаи я там има снимка на въпросната гумена ТАПА Цък
        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

        Коментар


          #5
          Благодаря ви много! Днес прекарах всичко като професионалист :D Обаче стана малък проблем и толкова се ядосах че няма накъде.. При вкарването на пластмасата на колонката обелих стикера на гражданската зареди големи мъки напън и какво ли не още да го вкарам.. Та накрая се ядосах и хванах ножовката и срезах пречещата част..В ляво се пада долната част.. Точно тук го няма това пречещо парче но така изглежда вече и моята! Така че който прави тази процедура да внимава много или да хваща тунинг инструмента (ножовката)
          Fiat Stilo 1.9 JTD
          "Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя."

          Коментар

          Working...
          X