Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем или внушение ? Педал за газта Стило 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    lhristov написа:
    Това добре. Вижда се, че спирачките са правени.А за идване на срещата, какво?И днес стана чудна среща. Но понеже е студено нищо не правихме по колите.Ако искаш, може и в Дружба да се видим. Помня, някъде там живееш, а аз там работя.Ма, нека се стопли, щото има да се махат кори и т.н.Всъщност, какво точно те притеснява в тези релета? Какво не работи?А за нивомера - намери буксата и я пръсни. И на мен понякога ми изписва тази грешка, но не се занимавам. Като се стопли.За километрите - ако при четене показва горе долу същите числа, значи са верни. Що да се съмняваш? Щом и салона е запазен...Климата как е? То сега на студ не може да се пробва, де. И аз така я купих декември и само се молех да е ОК. Е, оказа се ОК. Добре, Добре. Добра кола на добра цена. Със здраве да я караш.
    Релетата ме притесняват защото не са оригинални ама са правени като цяло за това.Ами за идване на среща мисля че ще е скоро, аз от 4 години се каня да дойда на някоя Пък и днес съм нощна смяна нямаше как. Иначе аз живея в Младост 2 но работя на гара Искър и маршрута ми е през Дружба, тъй че ако измислиш нещо драсни лично да се разберем
    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
    .

    Коментар


      #17
      Честито колега!Карай смело и не се притеснявай
      Fiat Punto 1.1,55hp,1996г.
      Opel Meriva 1.6 i 16V (101 Hp) AT 2005г.
      ex.Fiat Stilo 1.6''16V''103hp,2003г.
      ex.Alfa Romeo 156,1.8"16V"144hp,2000г.
      ex.Fiat Brava 1.9,JTD,105hp,1999г.

      Коментар


        #18
        нема да се плашиш според мен тези релета са подменени с каквито са имали понеже оригиналните са дефектирали а иначе найстина заповядаи на някоя от редовните срещи да го видим и да разясним неяснотите
        Шофирай разумно, на пътя не си сам.
        Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
        Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
        Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

        Коментар


          #19
          todorshalev написа:
          нема да се плашиш според мен тези релета са подменени с каквито са имали понеже оригиналните са дефектирали а иначе найстина заповядаи на някоя от редовните срещи да го видим и да разясним неяснотите
          Съвсем скоро ще цъфна на някоя среща дори съм се замислил да стана и член на сдружението :P
          Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
          И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
          .

          Коментар


            #20
            Днес ми направи впечатление че 1 минута след стартиране на двигателя и ми се включи перката,след това спря температурата се вдигна малко на 1/4 от цели уред пак се включи и работи доста по дълго после колата си загря до средата и заспа там.Но ме учудва пускането на студен мотор
            Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
            И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
            .

            Коментар


              #21
              Климатроника да си пускал и по точно бутона със снежинката, ако си натискал за максимално обезкрежаване на стъклата се активира и компресора който пък активира 1-ва степен на перката за охлаждане но само докато е пуснат, мисълта ми е да не като си натискал да си активирал компресора после даси го спрял и затова да се е пускала и спирала перката?

              Коментар


                #22
                Гледай Ти да видиш, колко е малък света. Днес отидох до банката си (не лично моята). Гледам едно Стило пред входа и познато ми се стори. Обиколих го, стикери няма, но тея джанти, спирачни апарати... познати са ми. И го снимах. И един от охраната веднага ме загледа странно и заговори. Оказа се, колега на колегата ни. cs_aleksandar. Та после си поговорихме, премерихме си ги. Стилотата. Неговото ми хареса и за тия пари просто... Но си има и проблеми. Ще трябва и пари да се налеят. Но как пък за тия бушони не говорихме? И за тази перка. Той ми каза де, ама аз и не разбирам много. Други неща обсъждахме. но връзката е направена. Колега, когато кажеш, докарвам ти го и сравняваш. Или идваш на нашия паркинг и действаш. Ще помагам с каквото мога. Няма проблем. Хм. Ако кажа "българска работа" ще е обидно, но е истина в случая. За инвазиите към този автомобил говоря.
                Прикачени файлове
                Стило-1,6-16v - 103 Hp 2003 (ГАЗ-БЕНЗИН)
                Типо 1,4 mono 1993 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX
                Уно 1,4 карбуратор 1984 (ГАЗ-БЕНЗИН) - EX

                Коментар


                  #23
                  въпросче

                  Здравейте карам си Стилото вече 4г. и от около 4-5 месеца започна да прави следния "проблем" казвам така защото не знам как да го нарека. Когато паля колата за пръв път през деня задължително угасва след това няма проблем. Имам чувството че май е от педала, но не разбирам,и на сервиз не ми се ходи без предварително да имам някаква насока за какво става на въпрос. Колата е бензинова с газ 1,6 103к.с. ако има значение. Проверяваха стъпковото моторче всичко му е на ред. Ако някой има идея моля да сподели, че много ме дразни. На тест ми излиза че имам проблем ламбда сондата и нея как да я проверя, дали е за смяна или не.
                  FIAT STILO 1.6 16V тъмно син

                  Коментар

                  Working...
                  X