Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за 3 пинов кабел

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    veselin10 написа:
    За китайски питам. Излизат черве и черен кабел на щипки. Червения е на 16, черния е 4и 5. Въпроса ми е , и си остава - средния пин на тройката трябва ли също да отива на 4 и 5 ? Колко пъти да го повтарям? Не ми трябват отговори от рода "по принцип" или нещо друго, а някой който го има да премери и да ми каже.Sok1 ... мързи ли те? Ако да , събота ще ти изкарам мързела
    Средния пин на тройника, може да не го закачваш, ако ще си пускаш отделен кабел за маса, може и да го закачиш няма да му навреди. аз съм го закачил и съм си пуснал и отделен кабел за маса, който я го закачам, я не.

    Коментар


      #17
      И моя кабел го направих по схемата на misho_ и нямам проблеми. Трябва ти маса на 4-5-ти пин за да може схемата вътре да работи и тъй като на средния от 3 пиновия имаш маса тя се използва точно за това, другия вариант е да пуснеш допълнителна маса, ако не ти е свързан средния пин. От това по-подробно не виждам какво повече да пишем.
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар

      Working...
      X