Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Много странен проблем

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Много странен проблем

    Защо като искам да вляза в другият форум и влизам във вашият?Ето и снимкиМоля някой ако има пръст в това да го оправи!

    Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

    #2
    Е па ком форума си се заражда.Малко бавно ама работи.
    Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

    Коментар


      #3
      pr_00f написа:
      Е па ком форума си се заражда.Малко бавно ама работи.
      Мани ги, има няма мине 1 ден и вземе, че се обади някой от там, иначе от де ще трупат трафик и посещения?

      Коментар


        #4
        Е какво се чудиш - дори и на firefox му е ясно кой е Форумът. По-правилно не е ли да пуснеш тема в оня форум, защо не можеш да го заредиш?

        Коментар


          #5
          ogi28b написа:
          Е какво се чудиш - дори и на firefox му е ясно кой е Форумът.
          Мда ... и от Мозила са го анатемосали

          Коментар


            #6

            Коментар


              #7
              Добре де мислите, че само съм написал адреса горе и не съм натиснал "enter", но ако пак се получи така ще направя клип за да ви докажа и знате ли колко пък ми пука, че ще ме баннете.Просто ви казвам, че имам проблем и не се заяждам с вас, а просто споделям!Ако искате ме баннете.Аз и без това не влизам в този форум пък и нямам желание за напред .ogi28b може би не мога да го заредя, защото някой нещо е направил и не мисля, че Митко ще направи така, че като искаме да влеземе в другият форум да влизаме във вашият.Не е ли очепробождащо и логично?!?!Това всеки средностатистически човек запознат със ситуацията би се сетил!

              Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

              Коментар


                #8

                Коментар


                  #9
                  Надявам се никой да не съм засегнал, но просто няма да търпя да ме нападате и заплашвате и то с бан, защото нищо няма да постигнете.Влизам си от време на време тук и това е.....

                  Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

                  Коментар


                    #10

                    Коментар


                      #11
                      Капиш бе човек....

                      Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

                      Коментар


                        #12
                        stormi написа:
                        Това всеки средностатистически човек запознат със ситуацията би се сетил!
                        Да бе, не думай! По тая логика да се чуди човек как така не се сещате кой ни хаква всеки път, а трябва Илко да Ви изнесе цялата "покъщина" на форума в логове и графики за да проумеете.Ти го каза!

                        Коментар


                          #13
                          Не ми се спори с вас...

                          Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

                          Коментар


                            #14
                            deadairplane написа:
                            А бе брачет имаш ли си на идея какво е това ДНС сервер, как се резолвва ИП от име и най важното кой се занимава с тази рабо
                            http://store4.data.bg/liguru/

                            Коментар


                              #15
                              Вече имам и видео и който поиска може да му го пратя!!!Файла е 36,6MB.Качих го тук, но не се вижда добре и за това който поиска може да му го пратя може по скайпа може и по ICQ-то!!!

                              Ex: Fiat Brava 1.4 12V 80 к.с. 1997г.

                              Коментар

                              Working...
                              X